Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti már csaltatok meg valakit/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti már csaltatok meg valakit/ voltatok megcsalva? Ki felelőssége, ha ilyen történik?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 00:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%
kupidóé
2011. dec. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Kingaa1 ***** válasza:

"Csaltak már és csaltam biztosan" Ez nagyon gyakran előfordul.


Én csak azt mondom, hogy aki megteszi egyszer megteszi többször is és akár vehetjük mindkettő felelősségnek. mert ő: hogy tehet ilyent? (de miért csinálja a legtöbb? mert nem elég boldog velunk) én: mit csináhattam rosszul, ami miatt máshoz megy.. tehát sehogyse tudunk konkrét felelősséget semmire

2011. dec. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem erre nem lehet konkrét választ adni. Sokszor mindkét fél hibás, nem figyelnek eléggé oda a másikra, belefásulnak a hétköznapokba stb., de van olyan eset is amikor az illető bármit megadna a párjáért, az mégsem bír monogám maradni. Ezeknek a vérében van, vagy nem tudom.
2011. dec. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem/nem. azé, aki megcsal. ez hülyeség, hogy nem menne máshova, ha megkapna mindent otthon. ha annyira fontos az a valami, akkor meg tudják beszélni, kompromisszumot tudnak kötni, nem kell egyből máshova futni. ha pedig nem jutnak egyezségre, miért nem hagyja ott? később sem lesz jobb feltehetőleg.
2011. dec. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"ha pedig nem jutnak egyezségre, miért nem hagyja ott? később sem lesz jobb feltehetőleg."


Itt a kulcs.

Nekem is volt már, hogy ugyan volt párkapcsolatom, mégis beleszerettem valaki másba. Hogy miért, azt kár is firtatni. A lényeg, hogy megmondtam a páromnak, viszonylagos békében elváltak útjaink, majd utána összejöttem az "újjal".

Lehet mondani, hogy aki egyszer megtette, megteszi mégegyszer, de ez is egyénfüggő. Van, aki kalandozni szeret, de kell egy biztos pont (ők általáb azok, akik többször is megteszik), van, aki tényleg szerelmes lesz, az nem biztos, hogy újra elcsábul (bár nem kizárt).

2011. dec. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A megcsalt fél miért lenne hibás? Ha valaki annyira nem becsüli a társát, hogy leüljön vele megbeszélni, vagy ha ez nem megy, akkor véget vetni a kapcsolatnak, akkor menjen az anyjába. Persze könnyebb mást keresni, mint tenni valamit a kapcsolatért.

Pl. Hány olyan kérdés van az oldalon is, ahol a hűtlen tetűnek álom barátja/barátnője van, aki mindent megtesz érte, szereti, de lemegy egy buliba, leissza magát, aztán másnap jön sírni, hogy berúgtam és félrekúrtam, most mi legyen? Ilyenkor miért lenne hibás a megcsalt fél?

2011. dec. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

a megcsaláshoz 3 ember kell, aki hibázik, aki megcsal, akit megcsalnak, akivel megcsalják.

mert ha mondjuk megcsalom az aszonyt, akkor mért nem adta meg azt, amit mástól kértem,én meg mért kértem, a 3. meg mért áll szóba olyannal, akinek van valakije.

2011. dec. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

én nem vagyok rá büszke, de megcsaltam a volt barátomat... amíg szerettem, és boldog voltam vele, nem tettem ilyet, mert megkaptam mindent tőle. pedig akkor is voltak próbálkozók, de mindet lepattintottam rövid úton.


amikor már sokat veszekedtünk, és nem kaptam meg azt a figyelmet, törődést, és szeretetet, amire vágytam, akkor sajna hagytam magam... pedig leültem vele beszélgetni, elmondtam, mi a problémám, de nem hatotta meg túlságosan. és miért voltunk ennek ellenére együtt? mert nagyon szerettük egymást, csak hát már nem szerelemmel.

2011. dec. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
de milyen érdekes, hogy senki nem vallotta be eddig, hogy megcsalta volna a párját, csak jönnek a bölcsességekkel:)
2011. dec. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én 3 évig együtt voltam egy sráccal akit megcsaltam. Be is vallottam neki, és még együtt voltunk egy évig. Szakított velem, és a fejemhez vágta hogy bosszúból ő vagy 5 lánnyal megcsalt, és számomra ismert neveket is sorolt. Hogy ennek mi értelme volt hogy megtette és bevallotta, a mai napig nem tudom. Gondolom a dac és büszkeség a felelőse.
2011. dec. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!