Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen elcseszte a kedvem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen elcseszte a kedvem, hogy a barátom és az előző barátnője ismerősök lettek facebook-on. Mit tegyek, hogy ne érezzem magam ennyire rosszul emiatt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 12:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Menj ki a való életbe és találkozz ott a pasiddal.
2011. dec. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
44%
Istenem h miken nem tudtok kiakadni. Akkor is ki leszel akadva ha meglátja az utcán egy kilóméterre a csajt?
2011. dec. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 BlackSword ***** válasza:
31%
Gondolom azért, mert ismerik egymást... Mit kell ezen kiakadni???
2011. dec. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
53%
Semmi baj nincs ebben.
2011. dec. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
27%
Hány éves vagy?
2011. dec. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nagy vagyok már. :) És nem gondolom, hogy ez csak engem érintene érzékenyen. Aki egy kicsit is féltékeny a volt barátnőre, az tudja miről beszélek.
2011. dec. 19. 12:51
 7/18 anonim ***** válasza:
31%
Az én pasimnak is fent van facebookon az exe. Most mondja azt h nem ismeri v mi? Sot nekem is ismerosom az exem. Nem értem mi van ebben
2011. dec. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Hajna88 ***** válasza:
60%
Szia. Szerintem,ha szereted a párodat,akkor nem féltékenykedsz...Az én páromnak is fent van volt barátnő,nekem is volt barát.És ettől még nem rosszabb a kapcsolatunk,nem lettünk kevesebbek egymás szemében. Az már régen rossz,ha féltékeny vagy.Üdv:Hajna
2011. dec. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%
ne a facebookon élj. 20
2011. dec. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
27%
ha az exe, akkor hagyni kell a fenébe, nem kell bejelölni.. most itt hiába pattognak az antifacebook-osok, ez akkor is jelent vmit, mert ennek lehetnek olyan következményei, h pl. beszélgetnek, nosztalgia, randi, megcsalás, stb.. de kérdezd meg a barátodat, h ki jelölt be kit.. mondjuk, az én pasimnak is ismerősei az exei, mondjuk 2 van belőle, de nem lényeges, mert most velem van.. pedig az egyik még szerelmes számot is post-olt neki, amin én is kiakadtam, de megmondtam a pasimnak, h nem tetszik, ő mondta h fogalma sincs, h miért post-olta a csaj, és aztan par napon belül törölve is lett..
2011. dec. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!