Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj az hogyha nem hiányzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az hogyha nem hiányzik egész nap a pasim?

Figyelt kérdés

Totál friss a kapcsink, ö mindennap irja hogy hiányzom neki, szeretne már látni,(meg mondja is talikor), de én nem érzem igy. Hetente 2x talizunk, sulim miatt nincs sok idöm.

Hiányzik, de nem egész nap, meg talán nem mindennap.


18/lány, 22/pasi


2011. dec. 20. 03:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Ember legyen a talán aki ezt megmondja neked...

Úgy hírlik, hogy aki nagyon szerelmes, már már csüngene a másikon... Ezek szerint te nem vagy igazán szerelmes... Vagy csak másképp? Kitudja...



21F

2011. dec. 20. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kobudera ***** válasza:
Ez miért is kérdés? Totál friss a kapcsolat, ismerkedtek. Jól érzitek magatok egymással, de mindkettőtöknek van élete, hobbija, meg amiket szeret még csinálni. Az hol előírás, hogy folyton egymásra kell gondolni? A közös dolgok majd közelebb hoznak ha minden jól alakul, de a szerelem nem azt jelenti, hogy másik nélkül levegőt sem kapunk. Elvégre ha nem lennénk egyedül is jól el önmagunk, akkor az egy unalmas kapcsolat lenne. Adni csak az tud a másiknak akinek van "belső gazdagsága". Szerintem ne gondolkozz ezen, ha Ö így érez az jó, meg az is ahogy Te is, a szeretet nem versengésből áll. 31/F
2011. dec. 20. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Teljesen normális nem vagytok még szerelmesek,a szerelem amúgy is hónapok alatt alakul ki,én 3 hónap alatt szerettem bele a páromba,addig nem hiányzott csak kicsit,de jól elvoltam nélküle is.

most meg már 1 óra is sok nélküle :) 2,5 éve vagyunk együtt

22L

2011. dec. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi is ebben a szituációban vagyunk a barátnőmmel, én is jobban vágyom rá, mint ő rám. De ha van láng akkor idővel úgy érzem lesz több is, csak neked idő kell még ehhez.Ne aggódj ha ennyire fontos vagy neki, akkor várni fog. :)
2011. dec. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, még nem vagyunk szerelmesek egymásba, csak ezt nem akartam ide irni, mert féltem hogy jönnek olyan hozzászólások, hogy "nem értem miért vagytok együtt hogyha nem vagytok szerelmesek egymásba". Mert már láttam ilyen hozzászólásokat is. :(.


Ám köszi a hozzászólásokat, akkor megnyugodtam. De ha ö mondja hogy hiányoztam neki, akkor mit mondjak? :S Hazudjam neki hogy "te is nekem"? Abból nem lenne semmi jó.

2011. dec. 20. 13:14
 6/8 Ájron ***** válasza:
Jóból is megárt a sok, nem feltétlen jó ha minden pillanat róla szól. Úgy rá is unhat az ember.
2011. dec. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

13:14:

A "nem vagytok szerelmesek még" alatt azt érted, hogy Ő sem az? Ezt te nyíltan tudod? Mert akkor lehet, hogy Ő is csak mondja, hogy hiányzol neki.

Minden esetre szerintem nem hazudsz olyan nagyot ha te is azt mondod, hogy hiányzot...

2011. dec. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ö sem mondta ki hogy belémszeretett, hanem aztmondta hogy "érzek valamit irántad". De lehet hogy belémszeretett, csak nem meri kimondani, mert mondtam hogy "szerelemröl itt még nem lehet szó,korai lenne kimondani".
2011. dec. 20. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!