Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogyha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha egy lány összejön egy fiúval, akkor a lány "elfelejti" a saját barátnőit és inkább a fiúval és annak a baráti körével van?

Figyelt kérdés
Jó,tudom,hogy ez nem minden esetben vagy így..Viszont sok ilyet láttam már és érdekelne a miértje.Mit gondoltok?
2011. dec. 20. 20:35
 1/5 anonim válasza:
én 14 fiú vagyok ám ez fiuknál is így van volt egy "barátom" aki mindig velem volt én mindig megvédtem minden veszekedésbe... aztán lett egy barátnője onnantol kezdve engem leszar csak köszönünk egymásnak és kész sztem ez bárkivel előfordül.. az ilyen nem igazi barát!!!
2011. dec. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Pont a barátnők szoktak bekavarni, ha nekik nem jössz be, általában neked reszeltek.
2011. dec. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Velem volt már ilyen,barátnőm összejött egy sráccal eleinte ugyanúgy találkoztunk, a sráccal is jóban voltam.Majd a barátnő teljesen eltűnt.Hónapokig semmit nem tudtam róla kb.Csak akkor keresett mikor szétmentek...
2011. dec. 20. 21:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez azért van, mert a kapcsolatok elején a lányok fülig szerelmesek, és mindent tudni szeretnének a barátjukról. Ebbe beletartozik természetesen az ő baráti köre is. Na meg ilyenkor mivel a lányt elvakítja a rózsaszín köd, talán 'jobb is' (tudom, ebben most nincs 100%-an igazam, de nincs rá jobb kifejezés), hogy nem találkozik a barátnőivel, ugyanis félő, hogy a beszélgetések 99%-ába belefogalmazná a barátját. Ez van, lányok vagyunk. Szakítás után pedig azért megy vissza a barátnőihez, mert rájött, hogy a fiúk balf*szok, és nem lehet bennük bízni. Ezért jó, hogy én alapból fiúkkal barátkozok. Nincs ilyen gondom.

15/L

2011. dec. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Betti1994090313 válasza:
Ha igazábol közelállsz a barátaidhoz ak egy pasi/csaj miatt nem feletkezel meg róluk....
2011. dec. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!