Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti honnan számítjátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti honnan számítjátok az együttjárást?

Figyelt kérdés

Az első csóktól? vagy megbeszélitek, hogy oké akkor most járunk?

Nektek volt már olyan hogy végülis jártatok,de nem mondtátok ki, szóval jártatok de egyikőtök sem kérdezte meg a másiktól hogy akkor most jártok-e?


2011. dec. 20. 23:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Onnantól, hogy kiírjátok Facebookra :D


Amúgy ezt én sem értettem sosem.

2011. dec. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az első tubus síkosító elfogyása pillanatától.
2011. dec. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
csók..
2011. dec. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Hupsssz! válasza:
Mi az első randitól számítjuk mert akkor volt az első csók is de úgy hogy elötte nem ismertem őt csak 2 napot beszélgettünk facebookon. Soha nem beszéltük meg hogy járunk-e csak kialakult
2011. dec. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Általában az első csóktól. Egyszer beszéltem meg.
2011. dec. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Első csóktól. :)
2011. dec. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a 3. randin volt az első csók, én úgy vettem, hogy a következő talin úgyis kiderül, hogy mi van...:D csókkal fogadott, fogta a kezem, el se engedett...:D de azért "biztonság kedvéért" én így a randi legvégén megkérdeztem, hogy együtt vagyunk-e?:) azt mondta, h igen, neki egyértelmű volt:) ennyi:D
2011. dec. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk az első randitól számítva, akkor megvolt az első csók is. De előtte már 2 hónapja ismertük egymást. Ennek már több, mint 2 éve! :)
2011. dec. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Első dugástól, mert ha van egy csaj, aki hónapokig nem akarja szétteni, pedig állítólag vonzódik hozzám, nem igazán nevezném a barátnőmnek.
2011. dec. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

első csók. sztem hülyeség megbeszélni hogy na akkor most járunk... az milyen már, áltsuliba még elmegy...

ez valami állapot hogy járnak? akkor kikell tenni a foglalt táblát? vagy mi... ez nem olyan hogy elhatározzuk hogy na akkor most járunk és akkor veszekedhetünk meg féltékenykedhetünk meg ilyenek... akinél igy megy az nagyon gáz...

vagy kialakul valami vagy nem. ha kialakult és ennek kapcsán csókba torkollott a randi, onnantól nincs kérdés. és egyik félnek sem kell tudtára hozni hogy "figyi mi most járunk ugyebár akkor ne ismerkedj mással úgy..." ... ez gáz...

2011. dec. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!