Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátnőm 2 hónapja és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm 2 hónapja és néha ugy érzem mintha direkt nem irna vissza vagy nem jön oda hozzám, féltékeny/bizalmatlan vagyok, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval mondok egy konkrét példát, láttam hogy irt valamit facebook-on és gondoltam ugyis fentvan irok neki most, de csak 20perc mulva válaszol és mindig azthiszem h valami baja van vagy nem akar beszélni velem. Mit tehetnék hogy jobblegyen a kapcsolatom vele?
2011. dec. 21. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen neten beszélgetek csajal az mindig olyan hogy írsz valamit és óra múlva írnak. Ezt már én is tapasztaltam de szerintem náluk ez ilyen átlagos vagy nem tom.Ha nem veszi fel telefont vagy sose akat veled találkozni az baj de ez szerintem csak ilyen női hiba féle :D De kérdezd meg tőle :)
2011. dec. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nos et attól is függ mennyi időt szokott tölteni gép előtt, pl. ha nem az a nagy kocka típus, inkább az a felmegy egy percre és lejön, akkor ez nem probléma, ha viszont tudod hogy egész este a gépelőttül akkor vagy a chatje nem jó vagy rádunt...de ha élőbe invs köztetek semmi baj, akkor nincs probléma. Milyen sűtűn találkoztok, és milyen az együtt töltött idő alatt?
2011. dec. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsi a helyesírási hibákért..xD
2011. dec. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sok lány fél attól, hogy nyitott könyv lesz a párja előtt és ezért megpróbálnak 'rejtélyesek' lenni. Valószínűleg ez a helyzet, mert ha az lenne, hogy már nem akar veled lenni, szakított volna.
2011. dec. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy iksolába járunk, de külön szakra, minden nap találkozunk de csak kevés időkre. Iskola után is szoktunk talizni néha, meg hétvégén. Akkor mindig minden rendben.
2011. dec. 22. 10:30
 6/6 anonim válasza:
Ne aggódj, valószínűleg csak tér kell neki :)
2011. dec. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!