Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek akar tolem valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar tolem valamit?

Figyelt kérdés
Van egy srác suliból, aki naon tetszik, de neem tudom...vhogy furcsa a viselkedése..Nah szóval mikor én oda mentem a sulijukba akk mindig koszongetett stb...és aztán elkezdett a haverja velem kavarni és azután már nm nagyon, most h. haverjának más csaja van azóta észre vettem hogy újra mintha érdekelném vagy nem tudom, discoban becézget, mosolyog, lájkol meg minden...és suliba megint más a viselkedése, én nem értem ot vhogy, szerintetek?
2011. dec. 22. 16:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
13 éves vagy, ugye? Amúgy persze hogy akar! :D
2011. dec. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
szerintem csak asztat akarja, hogy tanulj meg írni...
2011. dec. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
neem, 17 vagyok :) nem tudom honnan szedted ezt...jah és 2. válaszoló, az "asztat" szavad után ne is beszéljunk az írásról...
2011. dec. 22. 16:44
 4/18 anonim ***** válasza:
De sötét vagy! :D
2011. dec. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
miért is?
2011. dec. 22. 17:01
 6/18 anonim ***** válasza:
részegen mindenki bátrabb, azért csak a discoba érdekeled :P
2011. dec. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
hát igen lehet...de viszont azt is mondják, h. az alkohol oszintévé tesz, de kitudja én nem állítom :)
2011. dec. 22. 20:02
 8/18 anonim ***** válasza:
azt nem mondtam h nem igaz amit mond :D am is megtenné, csak így bátrabb ;)
2011. dec. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
hát nem tudom tényleg...ha akar vmit kezdeményezzen, én nem fogok tuti..
2011. dec. 23. 12:10
 10/18 anonim ***** válasza:

persze h nem :DD

de azért te is ráköszönhetsz, meg odamehetsz hozzá beszélgetni. ebbe még nincs semmi.

2011. dec. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!