Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Vélemény? Viszono...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Vélemény? Viszonozzam? mit vegyek neki?

Figyelt kérdés

a sráccal már 1hónapja ismerjük egymást... kaptam tőle fülbevalót ajándék gyanánt:)semmi szó nélkül..egyszer csak beállított vele..nem is akartam elfogadni...

kérdésem a következő: viszonoznom kéne az ajándékot? kreativitásom nulla:D adjatok tippeket! de szerintetek örülne neki ha egy bögrére ráfestetném a kedvenc számítógépes játéka emblémáját?


2011. dec. 23. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Jártok is, vagy csak ismerősök vagytok?
2011. dec. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"egy bögrére ráfestetném a kedvenc számítógépes játéka emblémáját?"

Csak nem counter-strike-ozik?? :D:DD


Amúgy nem annyira rossz ötlet, már ha tényleg szépen tudsz festeni bögrére :D:D


Amúgy szerintem nem kell viszonoznod. A random ajándékok csak pusztán kedvességből jönnek. Elég ha adsz neki egy csókot vagy hasonlók...

Ha nagyon akarod viszonozni, akkor majd random adj neki te is valamit. Ne az érződjön rajta, hogy akkor te most viszonozni akarod.


21F

2011. dec. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

első komizó... kezd köztünk kialakulni vmi:) csóknál járunk:) és vmi contre strikehoz hasonló

2.komizó:nem én festeném rá....rosszul fejeztem ki magam:D hanem vannak különböző emberkék akik ezzel foglalkoznak:D

úgymond rányomtatják:)

2011. dec. 23. 15:15
 4/4 anonim ***** válasza:

sztem lepd meg hogy 1 kicsit többet adsz neki 1 csóknál mondjuk lejjeb jár a kezed a szokotnál

ilyeneket csinálj

2011. dec. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!