Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak ugy rá lehet kapcsolódni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak ugy rá lehet kapcsolódni valakinek a gépére hogy utánanyomozzanak vagy ahhoz hozá kell h férjenek a géphez "személyesen"?

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 15:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Ez informatikai kérdés.

Nehéz egy gépre rácsatlakozni anélkül, hogy a célgépet erre fel ne készítenénk. Van egy csomó akadály, mint a tűzfal, jelszavak, jogosultságok, ált. dinamikus IP stb.

2011. dec. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van, viszont a leggyengébb láncszem a felhasználó :) Ha értesz hozzá, egy egységsugarú júzer gépére rá tudsz csatlakozni, de van egy olyan sejtésem, h ez illegális.
2011. dec. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges az. Viszont elég sok tudást igényel ez a feladat. Több módon is megoldható és sok mindentől függ. Operációs rendszertől is függ, én Linuxozok, ezért ha valaki küld nekem egy olyan valamit, amibe rejtett program van (windowsos, linux vírussal még nem találkoztam), akkor az a program nem tud települni a gépre (más fájlrendszer).
2011. dec. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
értem!én amiatt kérdezem hogy esetleg az ex barátom vhogy rá tud e csatlakozni a gépemhez,úgy hogy ehhez már nem fér hozzá személyesen?? lehet hülye kérdés,de tartok tőle mert mindent elkövet h elérjen és zaklasson! vajon le tudja figyelni a gépemet h mit csinálok épp rajta?vagy esetleg ip címet ki derítheti?
2011. dec. 23. 16:02
 5/26 anonim ***** válasza:
Ha nem egy informatikai zseni, akkor nem tud.
2011. dec. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
az a baj h van olyan ismerőse aki az:S
2011. dec. 23. 16:22
 7/26 anonim ***** válasza:
Mentsd le az adataidat és telepítsd újra a géped. Addig nem fogsz nyugodni.
2011. dec. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

ahoz: kell egy kém program. 2 folyamatos net kapcsolat. és ha be van kapcsolva a gép akkor lehetséges!


1. gyors feltelepíti a kém progit persze ott helyben

2. a program ki iktatja a tűz falat meg az ism

3 ha be van kapcsolva a gép és folyamatos a a net kapcsolat akkor bent is van és észre sem veszed max annyiban hogy lassabb a gép a meg szokotnál ennyi

2011. dec. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
tehát akkor mindenképp szükséges h ideüljön a gépemhez ugye??hogy rátegyen vmit?
2011. dec. 23. 20:11
 10/26 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Bele lehet ágyazni a programot más alkalmazásba, vagy fájlba. Van egy msn vírus, ami egy *.jpg fájlba van belerakva. Ha megnyitod a képet, akkor települ a vírus, aztán az összes online lévő ismerősödnek 10 percenként továbbküldi.
2011. dec. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!