Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes lettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a legjobb barátomba, de benne vagyok egy kapcsolatban, mit tehetnék? Nem bírom, kérlek adjatok tanácsot.

Figyelt kérdés

1 éve vagyok együtt a barátommal, a legjobb barátomat pedig évek óta ismerem. Hűséges típus vagyok, nem történt még olyan velem, hogy egy másik ember miatt szakítottam volna valakivel, nem szoktam félrekacsintgatni. Borzalmasan érzem magam! A legjobb barátommal nagyon összhangban vagyunk, de eddig úgy tekintettem rá, mint egy testvérre. Az egész nyáron kezdődött, mikor sokszor voltunk együtt koncerten, kirándulni, egyszer csak elkezdett bennem kialakulni egy olyan érzés, ami leírhatatlan és azelőtt sosem gondoltam ilyesmire. Természetesen próbáltam elterelni a figyelmemet, mert én szeretem a barátomat és a legjobb barátommal pedig nem akarom elrontani a barátságunkat.


Akárhogy próbálkozom, nem megy! Megőrülök szép lassan. Elkezdtem ritkítani a találkozásokat, hogy ne legyen a közelemben, mert ez nem helyes, hogy ilyet érzek vele kapcsolatban, főleg, miközben van barátom. Egy szemét vagyok.


Holnap karácsony és a legjobb barátom is itt lesz a többiekkel együtt. Nem tudom, hogy fogom kibírni, ő jönne oda, hogy megöleljen, én pedig rideg leszek vele. Vagy megtartom a távolságot, vagy tönkreteszek mindent. Nem lehet köztünk semmi, mert én tökéletes partnert találtam, és ugyanakkor a több éves barátságomat sem akarom egy ilyen miatt tönkrevágni.


Mit tehetnék, hogy elviseljem a holnapot és elűzzem ezt az érzést egyszer, s mindörökre?

24/L


2011. dec. 23. 17:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Közel 7 éve vagyunk barátok egyébként.
2011. dec. 23. 17:37
 2/4 anonim ***** válasza:
Feküdj le vele.
2011. dec. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez nagyon bonyolult helyzet.

De én úgy gondolom a párom mellett döntenék a helyedben.

Szerintem azért kezdtél el vonzódni a LB-dhez mert sokat voltatok együtt ami persze nem baj.

De megoldás lenne,ha ezt tisztáznátok.

2011. dec. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mintha csak én lennék. Velem is hasonló a helyzet. Én a legjobb barátommal teljesen megszakítottam a kapcsolatot, a barátommal meg nem véletlenül vagyok, illetve nem véletlenül választottam őt.

20/l

2011. dec. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!