Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy szerelem, vagy megperzsel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy szerelem, vagy megperzselt szív? .

Figyelt kérdés
úgy érzem túl korán kezdek kötődni hozzá.Volt már egy hatalmas csalódásom pá évvel ezelőtt,és sokáig képtelen voltam kötődni.Amikor együtt vagyunk oda bújok hozzá,de bizonytalan ez az egész.Mikor elbúcsúzunk rosszul érzem magam.Azt mondta már belém esett,és mikor össze jöttünk azt,hogy "ha nem alakul ki szerelem ne eröltessük majd".Ezt a mondatát nem tudom kiverni a fejemből,és attól félek hogy bele élem magam túlságosan is,és megperzselem magam.Bizonytalan vagyok az érzéseiben,az enyéimben..kérlek segítsetek ,egy elkeseredett lány...
2011. dec. 23. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha meglennének az együttléthez (kapcsolatilag) szükséges érzelmek, akkor nem éreznél így. Sosem értettem az ilyen "párkapcsolatokat", de lehet csak én vagyok régimódi. Úgy érzem csak raboljátok egymás idejét. A szeretet, vagy szerelem nem olyan instabil dolog, mint sokan gondolnák. Ha szeretsz valakit, akkor tudod, ha már így gondolkodni kell rajt, meg bizonytalan vagy, az szerintem azt jelenti, hogy halott a dolog. Kérdés, hogy még hitegeted magad (és őt is) bizonyos ideig, vagy lépsz és hamar túlleszel rajta.
2011. dec. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyit jelenthet egy vessző... szóval úgy értem, hogy ha szeretsz valakit, akkor azt tudod. Tudod, hogy szereted, vagy pedig azt, hogy nem. Ezen szerintem nincs mit agyalni.
2011. dec. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
még nagyon az elején vagyunk a dolgoknak,tehát érthető ha nem alakult ki szerelem...vagy ez nem normális hogy még nem alakult ki?..attól félek,hogy valamit elcseszek,hogy ne leszek elég neki,vagy nem szeret belém..
2011. dec. 23. 21:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem alakult ki a szerelem, addig miért jártok? Így csak görcsölés, meg problémák vannak. Ne siessetek, ne erőltessetek semmit. Ami nem alakul ki, azt hagyjátok nyugton.
2011. dec. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!