Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasimnál leszek szilveszterkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasimnál leszek szilveszterkor és szeretné ha kimennénk barátokkal bulizni. én viszont vele szerettem volna lenni kettesben vagy elmenni valahova ketten romantikázni. Megmondjam neki?

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 22:03
 1/9 Dögi ***** válasza:
Szerintem menjetek el a barátaitokkal, ráértek ketten még romantikázni. Jót buliztok, jól érzitek magatok és kész. Esetleg amikor hazamentek és még van lélek bennetek akkor lehet ám "romantikázni" :D:D
2011. dec. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
á akkor szerintem már végünk lesz. Mert becsicsentés lesz a vége :)
2011. dec. 23. 22:08
 3/9 anonim ***** válasza:
attól még romantikázhatok
2011. dec. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mondd meg
2011. dec. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A szilveszter pont egy nagy bulizós, ivós, társasági ünnep. Romantikázni karácsonykor, két ünnep között és bármikor lehet.

A barátokkal bulizás inkább szilveszteri program.

De nyugodtan elmondhatod neki, hogy mást szeretnél.

2011. dec. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nemmondom el neki. Átgondoltam és jó lesz a buli :) legalabb kicsit berúgok. Olyan rég buliztam úgy igazán
2011. dec. 23. 23:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Pasim? Te is lehetsz vagy 14-15!
2011. dec. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
20/L
2011. dec. 24. 10:17
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem mond meg neki,úgy lehet h neki is jobb lenne

SOK SZERENCSÉT :)

2011. dec. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!