Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti lefeküdnétek úgy a fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lefeküdnétek úgy a fiúval akit szerettek, hogy szinte 100% hogy csak annyira kelletek neki?

Figyelt kérdés
Már kb egy éve nem tudom elfelejteni, és kezdek rájönni hogy csak arra kellek a fiúnak. Nemrég viszont megismertem valakit akit ő is ismer (nem haverok csak ismerik egymást) és ő szeretne összejönni velem. Nagyon aranyos, megbecsülne szóval működne a dolog, csak én nem tudom még, mit akarok. És most a másik fiú rájött, hogy találkozgatunk és egyből megkeresett és szinte tisztán kimondta hogy le akar velem feküdni. Én őt még mindig nem felejtettem el, de ugyanakkor szeretném is megtenni, azt hiszem. Szerintetek jó ötlet? Segíthet utána túllépni rajta? (19L)
2011. dec. 25. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Dugtok és utána mész a másik csávohoz megvolt vele a szex is és pasid is lehet hogy lesz :)
2011. dec. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak a kiszemelt pasinak nem esne valami jól.. Főleg, ha megtudja, hogy pár napja még nagyban egy ismerősével döngettél..
2011. dec. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Ha ribi vagy,akkor igen.
2011. dec. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%

Igen.


sp voltam, szevasztok

2011. dec. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Saját tapasztalatból mondom, hogy NEM.
2011. dec. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
6. akkor a válaszod igen mert megtetted
2011. dec. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 LadyLee ***** válasza:
77%

Igen. Nyilván nem egy jó ötlet, de ha az ember szerelmes, akkor bizony belemegy, mert akkor is vele lehet, át akarja vele élni és titkon reménykedik is, hogy hátha...


Szóval szerintem a valóban szerelmes ember ebbe bizony belemegy még akkor is, ha az esze tudja, hogy nem kellene.

2011. dec. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Van amikor jobb ha az eszedre hallgatsz, hosszú távon jobban kifizetődik! Gyakorolj önuralmat!


Gondolj arra másnap milyen sz*rul fogod magad érezni, ha a volt pasid rád se hederít, szenvedni fogsz!


Ha becsülöd magad, akkor te többet érdemelsz, és ha azt szeretnéd, hogy őgy is bánjanak veled, akkor ahoz lenni kell tartásnak, és úgy kell viselkedni!


Ha csak szexre vágysz akkor ikább egy harmadikra, de az exed nem érdemel meg!


Ha meg akarod szívni mint a trkos borz akkor csak hajrá!

2011. dec. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) egyébként szerintetek miért csinálta? féltékeny/zavarja?
2011. dec. 26. 01:22
 10/10 anonim válasza:
Ha csak arra kellesz neki, akkor meg sem érdemel téged. Ne hagyd magadat kihasználni!
2011. dec. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!