Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elkerülhető? Meglehet találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkerülhető? Meglehet találni az arany középutat?

Figyelt kérdés

16 / L vagyok. CSodák csodájára az egész osztályom szeret szinte, befogadtak. Nekem ez nagyon nagy öröm volt, mert általánosba nem fogadtak ennyire be. Színötös vagyok, így féltem eleinte, hogy menni fog a stréberezés, de Hála IStennek, ez nem így lett. Szinte mindenki megbízik bennem, és beavatnak a titkaikba. Legjobb barátokra i szert tettem, akik igaz barátok.

Viszont, nagyon régóta szerettem volna már barátot, és idén bekopogott az ajtómon, lett egy akit sszeretek.:) Egy iskolába járunk, és minden szünetben együtt vagyunk. Próbáltam már, hogy ne minden szünetbe legyün k egytt, és egyikbe a barátaimmal legyek, de úgy nem tudok a barátokra figyelni, mert mindig a fiúval szeretnék lenni és így nem tudok koncentrálni.

3 legjobb barátnőm van. Eze közül kettőt nem zavarja, Ők is jönnek mindig oda, és így Ők ketten én meg a fiúm nagyon jóba lettünk. Kérdzetem őket, hogy ha zavarják őket tényleg szóljanak, de nem zavarják.

De valahogy bennem van az, hogy nem akarome lvesztenia többieket, ugyanakkor nem bírom a fiúm nélkül. Mi a megoldás?


2011. dec. 25. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:

nem lucának hívnak?

amugy szünetekbe legyél a barátaiddal iskola után meg menj el valahova vele szerintem

2011. dec. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem, nem Lucának.:D

Az a baj, hogy mondom egyszerűen ha nem vagyok vele szünetben nem tudok arra koncentrálni amit mások mondanak.:(

Iskola után meg haza kell mennie, vagy én megyek haza mert napi 5-6 órát tanulok.

2011. dec. 25. 22:07
 3/6 anonim ***** válasza:

jaa

hát akkor a barátnőid gondolom az osztálytársaid nem?

na akkor velük vagy órákon szünetekbe meg akk a pasiddal.. szóval velük igy is több időt vagy..de sztem ugyis megértik ha igazi barátaid ugyhogy ezen sztem ne is agyalj

biztos nem luca?

2011. dec. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Esküszöm, hogy nem Lucának hívnak, miért, ki az a Luca?:D

Nem, nem Ő vagyok.:D

Igaz, hogy többet vagyok velük, és, hogy meg kellene érteniük. Még friss kapcsolat, két hónaposak leszünk, lehet ezért kell egy kis idő.:)

2011. dec. 25. 22:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez így van, a szerelem meg a barátság más jellegű kapcsolat, az egyik az a "nem bírom ki nélküled", a barátság megint más. Én úgy csináltam annak idején, hogy a szünetekben a barátommal voltam, becsengetés után, ha egy kis időre is, de mindig oda mentem a barátnőimhez, tesi órán mellettük futottam és érdeklődtem hogy miújság, hogy érezzék hogy ott vagyok nekik. Itt a téli szünet, menj el a barátnőidhez, szervezzetek közös programot.

20/l

2011. dec. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.:)

Jólesett, hogy írtatok, mert első párkpcsolatom, így nem tudom, hogy mi hogyan helyes.:)

Rendben, akkor majd így teszek. SZünetbe nem tudunk mert be vannak táblázva.:(

2011. dec. 25. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!