Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Még csak december...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Switie kérdése:

Mit tegyek? Még csak december 14. -e óta járunk! Helyzet, hogy még soha nem láttam! (csak képen) Nem kellett volna összejöjjek vele, de buta voltam, nem tudom hogy szakítsak? Megmondja, hogy csak kihasználtam, pedig nem!

Figyelt kérdés
Csak futó kaland volt, és azthittem hogy szeretem, de ez nem igy volt! Csak azt hittem! Mostmár meguntam, de ezt nem mondhatom meg neki Nem szeretem. Egyáltalán nem! Mit tegyek?!
2011. dec. 26. 16:12
 1/7 szamóca.. ***** válasza:
100%

a kérdésed minden szaván felkacagtam volna, ha szoktam volna magamba röhögni..

jártok de nem találkoztatok? és így se tudsz vele szaíktani? mi lesz egy hosszú kacspoalt után, annak hogy mondod meg hogy vége?kihasználtad, úgyhogy nem is találkoztatok? a netes kapcsoalt neked már kaland? azt hitted szereted pedig nem is ismered? meguntad, pedig még nem is láttad?

jesus, hát ha így nem tdusz vele szakítani akkor szerintem még egy ideig te ne gondolj párkapcsolatra, értem ezt úgy hogy olyan igazira, tudod, ahol ismeritek is egymást...

2011. dec. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Macs1209 ***** válasza:
Ez emberi kapcsolat? Ne viccelj már!
2011. dec. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez még csak az ismerkedési fázis, szó sincs itt még kalandról sem :D megmondod, hogy nem keresed többé, oszt jónapot! :D
2011. dec. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
LOL.
2011. dec. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 aszomszedneni ***** válasza:
xD ez milyen Paraszt kérdés már ?
2011. dec. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem te kérdezted múltkor, hogy mit csinálj az első találkozáson, mert neten kezdtetek járni?

Hm ha jól veszem ki, nem sikerült valami jól a találka. Vagy ha nem te voltál és még nem is találkoztatok, akkor még egyszerűbb a helyzet. Kerek perec meg mondod neki, hogy a részedről nem oké, mert mégse olyan, amilyennek elképzelted, vagy nem akarsz olyannal járni, akivel még nem is találkoztál, másmilyennek ismerted meg de már látod milyen valójában stb sokféle képen meglehet fogalmazni

2011. dec. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a kérdés nem azért tettem fel ,hogy lebőgjetek,tisztelet a kivétel! köszönöm az utolsó hsz-nak :D ő segitett! az első pedig egyáltalán nem..:|:|:|
2011. dec. 26. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!