Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy bizonyos pont (es kor)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy bizonyos pont (es kor) utan vonalat huzol es latod hogy nagyjabol elrontottad az eleted, honnan lehet meg erot, onbizalmat merni ahoz hogy talpra allj es valami normalis utra tereled eleted hatralevo reszet?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 06:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok helyről, szerettekből, magadból, önkénteskedés valahol pl. sok erő kell hozzá, de meg lehet csinálni!
2011. dec. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindig jobbat akar az ember mint ami volt.Erőt nyilván abból lehet meríteni,hogy most már tudod,hogy elrontottad felismerted a hibáidat és,ha ez meg van akkor már sokat javultál.Ha valaki nem követi el rendszeresen ugyan azokat a hibákat akkor szerintem jó úton halad.Persze azért azt valljuk be,hogy bár sok minden függ egy embertől,de sokszor nem csak rajtunk múlik,hogy alakulnak a dolgok.Ami viszont szerintem a legfontosabb,hogy tudni kell változtatni.
2011. dec. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sehonnan :D
2011. dec. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megnézed pl. a Békés harcos útja című filmet. Aztán elgondolkozol, hogy mi lenne ha mondjuk tolószékes lennél, vagy vak, esetleg halálos beteg. De ha nem vagy akkor csak rajtad múlik, hogy mit kezdesz az életeddel.

Rá fogsz jönni, hogy amíg egészséges vagy addig nem létezik lehetetlen csak tehetetlen.

2011. dec. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mindig valamiért magamból merítettem erőt.Nem álltak mögöttem nagy barátok,se a szüleim,se egyéb kapcsolatok.Tudtam,hogy magam miatt kell talpraállnom,hiszen nem más éli az életem,hanem én saját magam!És kellenek célok,amelyeket meg kell valósítani,előbb utóbb úgyis sikerülnek!Csak higgyj magadban!
2011. dec. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!