Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogy lehet ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy lehet ilyen helyzetekből kijönni?

Figyelt kérdés

A lényeg: egy éve vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást és ezt folyton éreztetjük is egymással. Együtt is lakunk, viszont néha muszáj külön töltenünk valamennyi időd pl egy hetet(amióta járunk(több mint 1 éve) kb. másfél hét volt a max amit külön töltöttünk). Tudom ez kevésnek tűnik, de nekem ez az egy hét szó szerint mindig szenvedéssel telik. Iszonyatosan hiányzik, és folyton sírok, és szinte teljesen depressziós leszek. Semmire sem tudok koncentrálni, pedig sokszor fontos lenne hogy tanuljak, mert pl. vizsgaidőszak van. Aztán amikor újra találkozunk 1-2óra alatt ismét a régi leszek, örülök mindennek, nevetek, jól érzem magam.

Mit lehetne tenni hogy az az egy hét ne teljen teljes szenvedéssel?Mert kb. semmivel nem tudom elvonni a figyelmem, csak vegetálok itthon, nem tudok semmire sem koncentrálni, figyelni, még egy filmet sem tudok megnézni...

21/L


2011. dec. 28. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Őszintén? Élvezd ki. Komolyan. Ha nem szenvedsz ,az azt jelenti, hogy nem szereted már úgy, mint régen. Ami lehet édes szeretgetés és elhidegülés is. Addig "örülj", ameddig rossz, hogy nincs veled, mert annál jobban élvezed, ha újra találkoztok.
2011. dec. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ez már nagyon zavaró, hogy emiatt nem tudom teljesíteni a feladataimat. Kellene valami segítség. Mit tanácsoltok?
2011. dec. 28. 16:28
 3/4 anonim ***** válasza:

De hát csak ketten vagytok a világban, se barát, se rokon?

Szerintem ez aggasztó egy kicsit.

2012. jan. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Persze vannak barátaim, de a régiekkel nagyon kevésszer tudok találkozni, mert nekik is sok dolguk van, rokonaim is vannak, amíg velük vagyok és dumalok addig jó is, de amikor tanulni kellene, akkor van a probléma.

Tehát az a lényeg hogy amikor a feladatomra kellene koncentráljak és huzamosabb ideig távol vagyok a barátomtól, akkor sosem megy a munka...

Mit lehet ez ellen tenni?

2012. jan. 4. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!