Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Nincs senkim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Nincs senkim már jóideje és azt látom mindenhol, hogy ezek a nyálas kis férfinak nem nevezhető emberkéknek jutnak egészen jó lányok. Én nem vagyok ez a fajta és zavar, hogy nem találok senkit mert szinte a legtöbb lánynak ezek kellenek

Figyelt kérdés
18/f
2011. dec. 28. 22:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Így van. Nekik járnak a legjobb csajok mert ezek a nyálgépek, ahogy nevezed őket (jogosan) követik a divatot.

Legyél te is olyan, ha ez ennyire zavar...


Pont most néztem a napisz@rt és épp minap volt egy ilyen poszt :D

[link]


Micsoda fééérfi :D:D:D

2011. dec. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
hát most nem azért de lehugyoznám a "srácot" :D undorító
2011. dec. 28. 22:45
 3/20 anonim ***** válasza:

ugye nem azt a retket irigylitek tőle?

van egyébként idősebb korosztály is,aki nem ebben a torzított világképben nőtt fel és nem akar mindenáron királylány lenni,a fele királyságoddal-jobb esetben és nem az egésszel...

2011. dec. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért nincs senkid mert nem is próbálkozol senkinél!Ha odamész 1csajhoz aki tetszik,és elmondod hogy aranyosnak találtad,bemutatkozol,megkérted hogy telt a napja vagy akármilyen hülyeséget,nem is kell azon gondolkozni mit mondj,csak csináld!Szóval ha próbálkozol tuti lesz csajod,de ne csak a baráti körödben,hanem bárki aki megtetszik,fogod és odamész!Jegyezd meg ha visszautasít nem leszel sz@rabb ember meg lúzer,viszont ha felszeded sem leszel több.Viszont ha odamész elmondhatod hogy tettél vmit hogy csajod legyen!Sok sikert!

23F

2011. dec. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Bocsi, de inkább egy "nyálgép", mint aki csak mást tud fikázni ahelyett, hogy saját dolgával törődne.


20/N

2011. dec. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

22:49: :SD:SAD:DS Majdnem visszaköptem a sört a röhögéstől b@zdmeg :D:D:D Kár lett volna érte...


Szerintem azért annyira nem retek a csaj :D

A retek az valahol itt kezdődik:

[link]


:D:D

2011. dec. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. dec. 28. 23:02
 8/20 Ájron ***** válasza:

A fent említett jelenség okát nem ismerem, de megfigyelésekkel támaszthatom alá hitelességét. :-D

Röviden: ja, tényleg a taknyoknak van jó nője.

2011. dec. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én is annak a válaszadónak adok igazat, hogy vannak még lányok, akik nem ebben a torz világban nőttek fel.


Mondjuk én úgy látom ez pénz kérdése, akiknek van pénze követni ezt a hülye divathullámot. Ami reményeim szerint gyorsan elmúlik. De érdekes mert általában ezek a lányok, fiúk olyan kis butusok is tudnak lenni


Lényeg a lényeg, vannak még normális lányok, náluk próbálkozz :)

2011. dec. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Na ez a poszt is tele lett struccpolitikai közhelyekkel.

IGENIS PROBLÉMA VAN A TÁRSADALOM EZEN RÉSZÉVEL!

2011. dec. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!