Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány cm az ideális pénisz méret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány cm az ideális pénisz méret?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 23:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
3-4,5 méter között váltakozó attól függ hogy mekkora a serpenyő nyele...
2011. dec. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
600cm
2011. dec. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
első kettő: szeretitek,ha karóba húznak mi?
2011. dec. 28. 23:59
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
hát te főleg
2011. dec. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
mennyire utálom a kommenthuszárokat..
2011. dec. 29. 00:04
 6/13 anonim ***** válasza:
én úgy tudom 15 16 cm
2011. dec. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

A hüvely 8-12 cm. Azt mondjuk szeretik, legalábbis az eddigi tapasztalatim alapján ez jött le, ha tövig bemegy.

Szóval elmondom a véleményem. Ha neked van egy méretes szerszámod, ami legyen mondjuk 20 centi akkor abból ki fog lógni még jó esetben is 7 centi kb. Ez azt jelenti, hogy ha egy erősebbet löksz, az fájni fog. Egyrészt mert ütközni fog. Másrészt pedig nem is lesz olyan frankó érzés, hiszen nem fér be csak alig több, mint a fele. Tehát fele annyi receptor ingerlődik :D

Aztán, ha lovagol. Neki is furi lesz és neked is. Beleül. És fáj neki, plusz kényelmetlen is, mert nem ül a fenekén, hanem éppen "karóba van húzva". És neked is fáj, mert a farkaddal tartod az egészet. Marha izgi.

Szóval, sokkal élvezetesebb az, ha nincs túl nagy bréd. Legyen mondjuk 15 centi. Az átlag esetben pont akkora, hogy még pont végigér és a testetek is érintkezik a mozgások során és nem csak a rúd a tömlővel.

Ugye nyilván a legtöbb esetben nem fog bemenni a maximális méret ezért az a pár centi nem árt, ha még ott van pluszban. Nomeg nem is mindig nő meg ugyan akkorára. Meg ha picit lankad a libidó illetve szó szerint... Akkor még mindig ott van talonban az a pár centi:D

Tehát én is osztom a 15 centi körüli méretet. Nekem ugyan picit nagyobb, de pont emiatt jöttem rá arra, amit leírtam.

A lényeges a vastagság. De persze abból is túlzásba lehet esni, viszont az nagyobb gáz, ha himbi limbi van, mint az, ha mondjuk kilóg vagy épp bemegy az egész és még úgy sem ér végig, bár az nagyon ritka.

2011. dec. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem az ideális méret az olyan -10 cm.


Egy apáca.

2011. dec. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

Erekció során a svéd férfiak péniszhossza 15,36 centiméter, míg a dobogóra az észt férfiak is felkerültek, ők 15,17 centiméterrel büszkélkedhetnek.


Ami a méretet illeti a magyar férfiakat sem kell félteni, hiszen a franciákéhoz képest csupán 0,49 centiméterrel maradtunk alább. Jobbak vagyunk mint a románok, akik a 12-ik pozíción foglalnak helyet, 14,30 átlagmérettel, de a környező országok férfijainál is nagyobb mérettel rendelkezünk.

2011. dec. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hát ez kielégítő válasz volt köszönöm!
2011. dec. 29. 00:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!