Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tiszta furcsán érzem magam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiszta furcsán érzem magam. :D És nagyon jó érzés. :D Veletek is volt ilyen?

Figyelt kérdés

nem azért, mert egoista lennék, de sokan mondták már, hogy helyes vagyok meg stb.

és van egy lány, aki nem a legszebb, de kell nekem:||:D folyamatosan rá gondolok:D meg nyálas zenéket hallgatok, pedig nagyon nem az én műfajom:Oxd


http://www.youtube.com/watch?v=R7Gf2SOmz5Q&feature=relmfu

it's all about us.


minden nap beszélünk.. van neki pasija, de hallottam a legjobb barátnőjétől, aki nekem is egy nagyon jó barátom, hogy összejönne velem:D és akkor elkezdte tolni a közös barátunk, hogy milyen jó lenne, meg ilyenek. addig nem is gondolkodtam ezen, de azóta folyamatosan.:|||

NAGYON KIVAGYOK:DDDDD istenem:O


2011. dec. 29. 04:22
1 2 3
 21/27 problem?:D ***** válasza:

08:59

"én meg a helyedbe megtanulnák írni ;)"

Epic fail

2011. dec. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta aranyos vagy...jo a zene :*
2011. dec. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

"majmok vagytok mind... várjatok amíg elkezd szőrösödni a pömpölőtök, aztán kezdjetek ilyen párkapcsolati dolgokba"


ezen besírtam:DDDDDDDDxd


helyesírás odabasz.xd:DDd


22. hozzászóló:D köszi:$:D

2011. dec. 29. 10:05
 24/27 anonim ***** válasza:

08:59

"én meg a helyedbe megtanulnák írni ;)"


ahogy ma a 9:37-es mondja: EPIC :D:D:D

2011. dec. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Normálisvagy? ***** válasza:

"Sokan mondják, hogy helyes vagyok"

"van egy lány, aki nem a legszebb, de kell nekem" ---> Ezen behaltam....:D :D :D Csak össze ne verjék azt a nagyon helyes kis pofazacsidat...:D

Kérdésre is válaszoljak volt már ilyen, de nem hallgattam nyálas zenéket, csaj létemre!

Nem adok tanácsot, neked kell tudni, hogy ez mennyire csak fellángolás, mert ha csak az akkor ne rombolj szét egy párkapcsolatot, mert ráizgult a pömpölőd egy kiscsajra...:D

2011. dec. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
nem izgult rá a pömpölőőőm:D de am nem szóltam bele.:D mert szakítani fognak maguktól isxd
2011. dec. 29. 11:43
 27/27 anonim ***** válasza:
Ha tenyleg szereted, akar meg is probalhatod vele. De en azert elgondolkodnek a helyedben. Ha ott hagyja a pasijat erted, vajon nem teszi-e ezt meg kesobb veled is, egy masikert?
2011. dec. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!