Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon ha egy csúnya csávó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ha egy csúnya csávó bunkó lenne, jobban bejönne a csajoknak?

Figyelt kérdés

Tele van az oldal síró fiúkkal, hogy csak a jóképű bunkó csávók jönnek be a lányoknak, na most ha adott egy nem túl előnyös külsejű páciens, és még mellé bunkó is, vajon bejönne a csajoknak? :)

Általában az ilyen sírós pacákok(akiket utálok) nem is próbálkoznak a csajoknál, de szerintük ők maguk kedvesek, és csak a bunkók jönnek be a csajoknak. Na most, akkor miért nem lesznek bunkók?


Általában aki bunkó nagyképű, az magabiztos, ergo jó a kisugárzása, így egy nő számára vonzóbb lehet, hiszen magabiztos, és a nő biztonságban is érezheti magát mellette.


2011. dec. 29. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
ha valaki ronda, és még bunkó is, na azzal sosem állnék szóba... feltenné mindenki joggal a kérdést, "ha ilyen csúnya, mire veri magát?".
2011. dec. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos nem. Van egy ilyen ismerősöm, néhány év alatt olyan változáson ment át (személyiségileg), hogy bunkó lett, visszaszól bárkinek, egója is lett... Azt hiszi egy Adonisz szerintem, pedig általában szinte "undorítónak" találja mindenki, akire elkezd nyomulni. (Bár mondjuk muszáj azt hozzátennem, hogy a "páciens" reménytelen... Nem foglalkozik semmit se magával, gondolok itt a fogaira, és persze a rendszeres tisztálkodásra... stb. )
2011. dec. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem a bunkó pasik sehogy nem jönnek be, legyen az jóképű vagy undorító. sőt, ha még csúnya is, az dupla hátrány...
2011. dec. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem se jönnek be a bunkó palik,akár jóképű akár nem, nem jönnék össze vele. Nálam még mindig a kedves,udvarias, figyelmes srácok a befutók. Szerintem a fiúknál ez a " csak a bunkó fiúk jönnek be a lányoknál" azért jön , mert egyszer megpróbálták, és nem jött össze,pedig ők kedvesek voltak, és ebből az következik nekik,hogy biztos a bunkó palik a nyerők ( mert a sok filmben ezt látták).Van ilyen,hogy nem jön össze elsőre,de nem hiszem,hogy a kedvességük a bibi :)
2011. dec. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

KIZÁRT.


Nekem azért fontos a külső is,nem a leges legfontosabb,de

azért számít,na meg ha bunkó lenne,kizárt h kellene.

Szóval nem értem honnan veszed ezt a baromságot?!

Tökre nincs így.


"nő biztonságban is érezheti magát mellette."


ez még egy baromság!


szóval csak azért legyek együtt egy ronda,ráadásul bunkó pasival,hogy biztonságban érezzem magam?


te nagyon el vagy tévedve!


Max ez úgy működne,ha a pasi nem egy modell alkat lenne,de amúgy meg normális,kedves,rendes lenne,akkor meggondolnám a dolgot.

2012. jan. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Általában az ilyen sírós pacákok(akiket utálok) nem is próbálkoznak a csajoknál"


Pedig van h az ilyen paliknak a legnagyobb az arcuk,legalább

is tapasztalatból tudom mondani.

Sokszor erőszakosak is tudnak lenni.

2012. jan. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem én ezt azért vetettem fel, mert ezek a sz.rencsetlenek itt sírnak h a csajoknak csak a gazdag, jóképű, bunkó csávók kellenek, a kedvesekre meg sz.rnak szerintük... Ha szerintük így van akkor legyenek bunkók ne pedig sírjának... A sírós pacakokat amúgy utaljak a nok...

Na azért azt nem gondolta volna h eroszakosak, mert nap mint nap itt sírnak aztán... Amúgy ezzel is magukat alázzak, meg égetik ha ezt művelik egy nővel akinek nem kellenek... Nagy részt azért nem kellenek szerintem mert látszik h nem férfiasan hanem puha.pocsok...

2012. jan. 10. 09:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát figyelj!

Elköveti némelyik azt a hibát,h tegyük fel ott vagyok

egy buliba,a csávó oda akar jönni,de nincs mersze,ezért

bedob egy kis alkeszt,odajön hozzám büdösen,alkesz szaggal,aztán olyan baromságokat ont rám,h persze h elküldöm a francba.

Miért nem lehet odajönni normálisan?

Most ha nem egy adonisz,nem küldeném egy a francba,max szépen elmagyarázom h nem az esetem.

Te sok nem túl előnyös külsejű srác azt hiszi hogy ha piál,káromkodik,bunkón beszél,akkor kelleni fog,ez igaz!

Csak az ellenkezőjét érik el.

nálam legalább is.

2012. jan. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

mert odajön hozzám normálisan,lehet nem tetszik,de normálisan elbeszélgetek vele,és ki tudja?

de így jön oda:


"szevasz kicsikém,de ki.aszott jó se.ged van!Kő valami pija?"

jááj megundorodom!

2012. jan. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!