Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akik utálják a nőket? én nem csipem őket, nem vagyok meleg csak valahogy nem kellenek. Most. Nem is volt. Még soha.

Figyelt kérdés

ja és, hogy én se maradjak ki.



EZ NOOORMÁLIS???


2011. dec. 29. 20:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
19 éves fiú vagyok-.
2011. dec. 29. 20:23
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Hát ha nem csiped őket meg nem kellenek, akkor bizony egy bu_zi vagy.
2011. dec. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, de akkor törődj bele, hogy férfiakkal fogod leélni az életed. :) Az élet minden terén... Remélem érted a célzást.

Azt nem értem miért kell utálni (mindig, általánosítva persze) a nőket...

17/L

2011. dec. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

nem, nem vagyok meleg.

tuti..100%

2011. dec. 29. 20:25
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

nem vagy meleg, csak valami regebbi tudatalatti serelem vagy ilyesmi miatt nem birod oket. Egy darabig en is voltam igy a pasikkal, de elmulott, nalam ez csaladi okok miatt alakult ki, de szerencsere mara mar semmi problemam a pasikkal

19L

2011. dec. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

akkor lehet, hogy azért utálom őket mert apa nélkül nőttem fel?

nem értem.

nem tudok róla, hogy bármilyen más sérelem ért volna engem.

csak ennyi..semmi több.

2011. dec. 29. 20:37
 7/11 szamóca.. ***** válasza:
30%
én se kedvelem őket kiváltképp, hisztisek és rosszindulatúak többnyire. de én lány vagyok, nekem van mentségem, tőled viszont nem egészséges ha ez így is marad
2011. dec. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Normálisvagy? ***** válasza:
100%
Pffffu, hát szerintem nem a legnormálisabb, ilyen idős korban a pasiknak az agya általában a csajokon, a szexen szokott járni! Nem utasítottak el túl sokszor vagy nem bántott meg egy olyan lány, aki közel állt hozzád?
2011. dec. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

nem még soha.

mivel még soha nem próbálkoztam 1 lánynál sem.

2011. dec. 29. 21:09
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
Figyelj, egyáltalán nem azt jelenti hogy homoszexuális vagy, egyszerűen van valami tudatalatti sérelmed ami meggátol abban hogy egy nőhöz közeledj. Tanácsolom, hogy fordulj terapeutához, rendkívül jó szakemberek vannak a klinikán is ahol ingyenes ellátást kapsz :) Egyszer legalább érdemes elmenni, a szakember biztos vagyok benne hogy tud mondani erre az érdekes reakcióra valamit. Talán apakomplexus, vagy ilyesmi :)
2011. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!