Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon félek ettől. Kibírja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félek ettől. Kibírja ezt egy kapcsolat? Ti hogy oldanátok meg?

Figyelt kérdés

Tudom,túldramatizálom a dolgot,de egyszerűen nagyon sokkolt a dolog. 3 éve már hogy járunk,összeszokott kis páros vagyunk,hetente 3-4 szer találkozunk... Egyszerre vagyunk legjobb barátok,testvérek és persze egy pár is... Most viszont a barátomnak innen 70 km-re kell menni egyetemre. Hogy oldjuk ezt meg? Tudom,furcsa,de már most a sírás kerülget,ha belegondolok...:"(

16/L


2011. dec. 30. 00:08
 1/9 anonim ***** válasza:
ha igazán szeretitek egymást és legfőkébb biztok egymásban akkor ki fogjátok bírni...
2011. dec. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70 km.Úr isten az legalább 1 óra utazás...
2011. dec. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tudod, ha ezt kibírjátok, akkor igazán egymáséi lesztek.
2011. dec. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 B.B05 ***** válasza:
70 km nem egy nagy távolság! 1- 1,5 óra utazás, attól függ mivel mész. Ezért ne kerülgessen a sírás.
2011. dec. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt még nem tudom,bejáró lesz-e vagy koleszos... bár az utóbbi logikusabb...
2011. dec. 30. 00:14
 6/9 anonim ***** válasza:
70km? A világ végére fog egyetemre járni?
2011. dec. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70 km nem vészes! Vagyis nem tudom, hogy álltok anyagilag, és ebből kifolyólag mennyit tudtok majd találkozni, de ez nem vészes távolság egyáltalán.. Ha elég erős a szerelmetek, akkor ez nem fog semmin változtatni. Az igaz szerelem elég erős mozgatórugó, de majd úgyis meglátod hogy alakulnak a dolgok :).
2011. dec. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is 16 voltam, amikor a barátom egyetemre ment, és kibírtuk... azóta már én is egyetemre járok, együtt lakunk, szóval kibírta a kapcsolatunk. Bár sokszor rossz lesz,hogy nem láthatod, nem lesz egy könnyű időszak, de ha igazán szereted, akkor megéri :)
2011. dec. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kicsit le kell adni a luxból s megoldottátok... Van vonat, busz, esetleg ismerős aki járja az utat. HA igazán szeretitek egymást, kibírjátok(nem biztos hogy nehézségek nélkül, de ki lehet bírni...) 16/F
2011. dec. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!