Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van e olyan dolog a múltatokba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van e olyan dolog a múltatokban, amit a mostani párotok elől eltitkoltok mert szégyellnétek előtte vagy attól tartanátok, hogy kiábrándulna belőletek?

Figyelt kérdés
Itt első sorban olyanok válaszát várom, akik tartós kapcsolatban élnek a párjukkal.
2009. máj. 21. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen van... Nem is kevés! Már 6 éve vagyunk együtt mégse tud eléggé a múltamról
2009. máj. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hát én 8hónap után mondtam el neki h már kipróbáltam a drogot de összevesztünk 1 kicsit és azután megbeszéltük
2009. máj. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Nekem nincs, szerencsére, már elmondtam mindent! Szerintem Te is tedd ugyanezt.... biztos megérti. JObb a tiszta lap, mert előbb-utóbb úgy is kiderül minden! Remélem nem megcsalásról van szó?!
2009. máj. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem egészen az a helyzet, amire gondolsz. Én gyanakszom valamire a párommal kapcsolatban, de egyáltalán nem vagyok bent biztos, ezért nem akarok rákérdezni, és csak kíváncsi vagyok, hogy sokan titkolóznak e a párjuk előtt.
2009. máj. 21. 14:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fél éve vagyunk (még csak) együtt, és még vannak titkok. Bár a mi helyzetünket az is nehezíti, hogy nem egy az anyanyelvünk, így még nehéz "kényesebb" témákról beszélgetni, de azért folyamatosan, egyre inkább megismerjük egymást és a másik múltját.
2009. máj. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3 eve vagyunk egyutt, nincsenek titkok.

mondjuk nem volt vmi sok ciki dolog amirol be kellett volna szamolnom. persze ez nem jelenti azt h eletem minden percerol tud, de ezek nem kerultek szoba na meg azert van amit az ember jobb ha mwgtart maganak. persze semmi nagy dolog.

2009. máj. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Pont a múltkor játszottunk egy ilyet a párommal: ha Te elmondasz valami nagy titkot akkor én is. És bizony kiderültek érdekes dolgok, de attól még imádom! És szerintem még közelebb hozott egymáshoz minket, mert olyat osztottunk meg egymással, amit egyébként mással nem.

21/L és 3 éves kapcsolatban :)

2009. júl. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!