Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljunk a párommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk a párommal? (lsd lent bővebben)

Figyelt kérdés

Szombaton jön hozzánk, üres lesz a lakás délelőtt és délután. Mivel töltsük el az időnket szexen kívül?

F/22


2009. máj. 21. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgessetek.
2009. máj. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Filmezes,valami erdekes tarsas vagy ojan jatek amivel tobbet megtudhatsz a masikrol.
2009. máj. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
ennek kérdésnek kell lennie ? :(
2009. máj. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az első hozzászólóval.:) Beszélgetés... Ha az nem megy baj van.:) Sétáljatok szép idő van, minek ültök otthon? Vagy nézzetek filmet, ha már mindenképp lakásban akartok kukán valamit...
2009. máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

-közös főzés

-napozás az udvaron

-kutyázás, közben dumcsi

-filmezés, ez nálunk már "kötelező" program :)

-társasjáték, kártya (pl zsírozás)

-közös zuhany :)

-masszírozás


Most több nem jut eszembe! 22L

2009. máj. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, hadd kérdezek vissza.


Előrebocsátom, semmi irónia és gúny NEM áll szándékomban, tisztán informálódási célzattal kérdezek, mert tényleg érdekel a dolog, szeretném tudni.


Szóval, mondd meg nekem légyszíves, hogy eddig, általában véve mit szoktatok csinálni a leányzóval, amikor találkoztok/randiztok?


Mert ha csak valamennyit is beszélgettetek, akkor valamennyire megismerhetted. Megtudhattad, mi érdekli, mit szeret csinálni, stb.


Most akkor ezek után hogyhogy nem adja magát a válasz erre a kérdésedre?


Avagy, ha netán ilyen ismerkedésre még nem került volna sor, akkor nem adja magát szintén a válasz, hogy esetleg legfőbb ideje lenne?


És mégegyszer mondom, kérlek, ne érts félre, nem ítéllek el, meg semmi. Viszont képviselője vagy egy olyan rétegnek, akik itt rendszeresen felbukkannak, és kérdezik, hogy mihez kezdjenek a párjukkal, engem pedig tényleg komolyan, őszintén és igazán érdekel ez a jelenség, szeretném tudni, hogy hogy lehet az, hogy egyeseknek ez nem evidens? A válaszodat tényleg nagyon köszönettel venném és hálás volnék érte, mert hozzásegítenél ennek a megértéséhez.

2009. máj. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Belátom, konstatálhatom, hogy nem fogalmaztam pontosan és az szűrődött le belőle, hogy másoktól várom párkapcsolatom alakítását. Sokat vagyunk együtt, sokat sétálunk, utazunk, kirándulunk és most itthon akarunk maradni mindenféleképpen. Erre ritkán kerül sor, ezért kérdeztem, hátha felvetődik egy izgalmas lehetőség.
2009. máj. 21. 21:02
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi mostanában sakkozni is szoktunk, meg multiplayerben játszani egymással számítógépen. Ha van nálatok két gép, akkor az is jó szórakozás lehet. Én megértem, hogy felvetődött ez a kérdés, programok nem mindig jutnak eszébe az embernek.
2009. máj. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

20:53-as vagyok, és köszönöm a választ. Ezek szerint valóban csak félreértés volt, és mégsem azok közé tartozol, akikre gondoltam. :)


Ez esetben támogatom a 20:50-es, valamint a 20:43-as válaszolót, ezek mind jó ötletek (meg persze a társasjátékoknak vannak ugyebár erotikus változatai is, ha van hozzá kedvetek... :) ).

2009. máj. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!