Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy így érzek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy így érzek, vagy valami nincs teljesen rendben?

Figyelt kérdés

Életem első párkapcsolatát élem meg.:)

A fiú tetszett külsőre, és ahogy megismertem, egyre jobban felfigyeltem rá. Figyelmes volt velem, kedves, és minden, ami kell. Szó szerint szinte mindenben passzoltunk. Ha nem beszélt velem, szomorú voltam, egész nap Ő járt a fejemben, mindenki más megszűnt.

Hála Istennek szerencsém lett, és össze is jöttünk. Azon a napon nagyon boldog voltam, else tudtam volna mondani. Azután egyre rosszabbul éreztem magamat. Nem szerettem ha megcsókol, vagy bármi efféle dolgot, ugyanakkor Ő magát szerettem. Szerettem azt aki volt.

Egyszer majdnem szakítottunk, mert nem éreztem szerelmet, ugyanakkor neki ez rosszul esett. RAjtam múlott, hogy folytatjuk-e, avagy sem, de én nem bírtam elválni tőle, így azt mondtam folytassuk. Azokban a napokban ismét boldog voltam, utána megint olyan furcsa dolgot éreztem. Nem tudom megmagyarázni mi ez, de boldogtalan voltam(amúgy is tudni kell rólam, hogy kezdődő depresszióm van, vagdostam magamat, gondoltam az öngyilkosságra).

Mikor iskolában átölelt, mindig a öbbi fiúra figyeltem akik "tetszenek". Ha viszont iskolán kívül találkoztunk, el nem tudtam mondani mennyire boldog voltam, csak rá figyeltem vágytam a csókjára, arra, hogy megöleljen.

Most a téli szünetben ismét találkoztunk, és felejthetelen alkalom volt örcsben volt a gyomrom, csak rá figyeltem, nem bírtam enni sem, semmi ilyesmi....

És most, hogy megint itt lesz az iskola, megint érzem azt a bizonytalanságot, és hogy elfogunk távolodni, valami nem jó.

Én ne tudom mi bajom lehet, már rengeteget gondolkoztam rajta. Valyon belé vagyok szerelmes, vagy a szerelembe?

Vele, vagy nélküle? De hiszen nem tudok elszakadni tőle. Egyszerűen nem tudom, mi van velem. Érzett valaki így?


2012. jan. 1. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
látom a beszélőkéd rendben van ><
2012. jan. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Naaaaa ez nem volt szép.:) Nem kötelező elolvasni, csak segítséget kértem:(
2012. jan. 1. 22:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Na mi van, megjött?
2012. jan. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pszichológus.
2012. jan. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Jártam, de sajna romlott az állapotom.:)

Új meg nagyon macerás lenne, mindent megint elmesélni a kezdetektőla végéig...

2012. jan. 1. 22:43
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy normális-e, de emlékszem,hogy velem pontról-pontra ugyanezek voltak az érzéseim.

Azt elmondom, hogy a "vagdosom magam" az nem depresszió, hanem figyelemfelkeltés, valószínűleg kinövöd, ettől persze még lehetsz később -igazi- depressziós. Hidd el, nem a levegőbe beszélek. Gondolom, még fiatal vagy, ki fog alakulni minden. Lehet,hogy tévedek... Hány éves vagy?

2012. jan. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Figyelemfelkeltés is, ebben teljesen igazad van, de az egész lelki állapotom annál több.:(

16 éves vagyok. NAgyon szereném kinőni, főleg ezt a negatív érzést.

2012. jan. 1. 22:46
 8/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Ú, hát 16 évesen én hatszor durvább voltam :D

Azt nem mondom, hogy ki fogod nőni, de azt tanácsolhatom, hogy élvezd ki a fiatalságod, mert rohadt gyorsan elrepül és csak még depisebb leszel attól, hogy elmúlt. Ennél már csak szarabb lesz, azt garantálom. :) Ráadásul nincsenek nagy gondjaid, egyszerűen csak hajlamod van a nyávogásra, ahogy nekem is.

Sajna.


Most még úgysem hallgatsz rám, úgyhogy nem is kommentelgetek többet. jobbulást!

2012. jan. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

De hallgatok, köszönöm szépen.:)

Sajna nem nyávogok, mert nem ez okból kellett orvoshoz mennem. Történtek olyan dolgok amiken nem tudtam lelkileg továbblépni. Már vége annak a korzsknak, de azóta egy pesszimista kamasz lettem.

De igazad van, szeretném kiélvezni minden percét. ELőre rettegek a jövőtől, mert tudom, hogy tényleg sok nehézséget tartogat. Ráadásul nehéz jó munkát találni, stb.

Nagyon köszönöm, hogy írtál, mert hasznos volt a válaszod, ilyen válaszok ébresztik gondolkodásra az embert. Köszönöm!

2012. jan. 1. 23:00
 10/10 anonim ***** válasza:

(mégis írok.)


nincs mit, szeretek prédikálni!


na jó, viccet félretéve; most még pont időben vagy, hogy eldöntsd, milyen életet akarsz élni. gyakorlatilag bármi lehet még belőled. nagy kib.szás az élettől, hogy relatíve fiatalkorban kell döntenie az embernek, de sajna ez van.


örülök, ha hasznos volt a válaszom.

2012. jan. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!