Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy háláljam meg a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy háláljam meg a barátomnak, hogy vett valamit?

Figyelt kérdés

Ma lettünk 1 hónaposak és vett egy iszonyat drága dolgot,amit karácsonyra szerettem volna anyáéktól,de Ők nem vették meg,pont az ára miatt.

Eddig is vett ajándékokat (parfümök,ékszerek,ruhák,sminkes dolgok,stb),azok is zavartak,de mondta,hogy neki ez semmiség(nagyon gazdagok a szülei) és örül,ha boldognak lát.

De amit most vett,azzal picit túl lőtt a célon.

Nem akartam először elfogadni,de mégis rábeszélt...



Hogy háláljam meg,hogy mindig vesz valamit?

A szüleim nem olyan gazdagok,mint az Ő családja,így nem tudok neki venni olyan dolgokat,mint amiket Ő szokott.



/14L/


2012. jan. 4. 22:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ne felejtsétek el,hogy egy 14 éves lányról van szó!!
2012. jan. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
jajj ugyanmár és szerintetek a 'pasija' minek vesz neki ennyi drága cuccot? egyébként is amekkora r.ibancok a mai lányok szerintem 2 hét se kell neki hogy úgy alaposan megdugassa magát :)))
2012. jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
heh mindig csak a lányokat bántja mindenki, de a pasi is ot van! A pasira miért nem mondja senki, hogy egy szemét disznó, amiért megd*gja szegény csajt? Úgy utálom, hogy akinek kettővel több pasija van az már ri*anc... és akkor a pasik mik? Nekem meg ők a ri*ancok... Akik mindenkit meg*ugnak... Az is elég ciki, hogy már vagy száz pi*sába járt némelyiknek a fa*ka, aztán meg tenné az enyémbe? Ez olyan, mintha azt a rágót rágám, amit előttem már Babi néni, meg Ica, meg Aranka meg ki tudja még ki már agyonrágott :P Ám kérdező szerintem ne hálád meg, vagyis csak lássa rajtad, hogy neked nagyon jól esik ez a kis gesztus, és mutasd, hogy örülsz neki... vagy hívd meg magatokhoz vacsizni, esetleg süss neki sütit, vagy ilyenek...
2012. jan. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
SZERINTEM A BARÁTOD NAK NEM KELL OAN DRÁGA DOLGOT VENNED MER HA CSAK EZ SZÁMÍTANA NEKI AKKO NEM VELED LENNE SZÓV L SZTEM VEGYÉL NEKI VAMI OJAT AMIT SZERET
2012. jan. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
nem mindig csak a lanyokat bantjak de en se értek vele egyet
2012. jan. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 szemerey ***** válasza:

"Ma lettünk 1 hónaposak "

"Eddig is vett ajándékokat (parfümök,ékszerek,ruhák,sminkes dolgok,"


szárnyaló fantázia.normális esetben jó,ha hetente egy szál virágot kapsz kislány.

2012. jan. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A fiú mennyi idős? 20? 30?
2012. márc. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!