Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a nők nem szeretnek dominán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők nem szeretnek dominánsak lenni egy kapcsolatban, akkor miért van annyi papucs férfi?

Figyelt kérdés
Hogy lehet, hogy mégis az alakul ki, amit nem szeretnének?
2012. jan. 5. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert a szerelem elgyengíti a férfit. Szerelme akaratának függőjévé válik, kiszolgáltatott lesz.
2012. jan. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Macs1209 ***** válasza:

Én is engedékeny vagyok, de nem leszek papucs! Sőt, aki papucsot akar belőlem gyártani, annak megmutatom, merre lehet elhagyni a házat :)


Összetévesztik az engedékenységet, a törődést a papuccsal sok esetben. De tényleg érdekel, miért lesz annyi emberből papucs :D

2012. jan. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez a férfin is múlik. Ahogy előttem írták, a szerelem elgyengít, és sokan ilyenkor alárendelik magukat a másiknak, ami már nem egészséges...
2012. jan. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 László22 ***** válasza:
81%
Sok nő manapság már hatalmas elvárásokkal rendelkezik illetve hatalmas öntudattal amivel nem engedik hogy más rá kényszeríthesse az akaratát, ez egy játék olyan mint a mágnes egy gyenge akaratú lány csak erős akaratú pasit választ magának, és ez fordítva is így van, ügye az erősebb személyiség elnyomja a gyengébiket, ez a kompromiszum hiánya amikor nincs ez is meg az is kialakulva hanem csak az egyik fél diktál a másik meg hallgat és ha nem az van amit az erősebb akar akkor meg van a háború ilyenek voltak mindig is az emberek és ilyenek is maradnak, bár ha elég negativ dolog történik az életében és rájön mi a hiba akkor tud változtatni rajta de amúgy ilyen is marad. Amúgy a lelkük mélyén a nők szeretnek irányítani csak letagadják :D
2012. jan. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ki mondta hogy nem én akarom irányítani a kapcsolatomat?
2012. jan. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már tettem fel egy kérdést h van-e olyan lány aki szeret domináns lenni, emlékeim szerint egyikőjük sem válaszolt igennel. Valóban én is úgy érzem, hogy letagadják. :D
2012. jan. 5. 13:07
 7/9 anonim ***** válasza:
A nők szeretnek dominánsak lenni :-P a kapcsolatban igen, az ágyban nem (általában).
2012. jan. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pedig fordítva jobb lenne! :D
2012. jan. 5. 14:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert sok hülye férfi az első perctől fogva kinyalja a seggüket, minden szart megtesz nekik, aztán persze, hogy elvárják a későbbiekben is.
2012. jan. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!