Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálsz akkor ha a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálsz akkor ha a srác (aki teccik) elmeg melletted a haverjával és azt mondja a haverjának:"Fújj, láttad hog nézett ki az a csaj? "

Figyelt kérdés
velem megtörtént egszer hog a srác aki teccett elment mellettem a haverjával és hallottam hog ezt mondja a haverjának...:'((
2012. jan. 5. 17:57
1 2
 11/19 szamóca.. ***** válasza:
41%

tökjó ez paci effektus, hogy néztek előre aztán annyi, a legegyszerűbb megoldás és kész.

jól lepontoztatok mert megnézném hogy miért is mondta ezt? nos, azon felül hogy akárkire is parasztság azt mondani hogy ronda, mégis azt mutatja a sok éves tapasztalat, hogy az emberre legsűrűbben akkor mondják hogy ocsmány ha tényleg az, legalábbis van benne valami.

2012. jan. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat:))ezzel kicsit bátrabb lettem:D
2012. jan. 5. 18:36
 13/19 A kérdező kommentje:
szamóca: nem hittem egész eddig h. ronda lennék de mostmár nemtudom h. mit gondoljak...
2012. jan. 5. 18:38
 14/19 anonim ***** válasza:
nem vagy ronda. Ez biztos.
2012. jan. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
:) ha te mondod :)
2012. jan. 5. 18:41
 16/19 anonim ***** válasza:
Az ilyen tapló miatt nem érdemes siránkozni
2012. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
de ha nem tudom őt kiverni a fejemből???akk mit csináljak???
2012. jan. 5. 19:12
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem tök fölösleges ezen agyalni,menj oda a sráchoz és dumálj vele,utána bármikor eldöntheted hogy tetszel-e neki vagy ép nem!!
2012. jan. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
hát...nem is tudom h. mit csináljak.
2012. jan. 7. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!