Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek korai? (Nem nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai? (Nem nagy dolog, csak kíváncsi vagyok mások véleményére is. )

Figyelt kérdés

1 hete vagyunk együtt a barátommal, előtte 3 hónapig ismerkedtünk, beszélgettünk, randizgattunk, stb.

Nagyon jól megértjük egymást, minden rendben van, viszont felvetette egy pár napja, hogy mi lenne ha hétvégén együtt aludnánk? Korábban már beszéltünk erről, mert az utóbbi hónapokban se neki, se nekem nem volt komolyabb kapcsolatom és mindketten utáljuk az egyedül alvást. És én szívesen benne is lennék, csak a szüleivel sem találkoztam még és ez fura lenne számomra, hogy bemutat nekik és máris ott alszok. Ennek ellenére nem akarok gyerekes lenni, vagy bármi ilyesmi, Ő azt mondta, hogy ebből ne is csináljak problémát, mert ilyenből nem kell, a szülei csak örülnek nekem, már így látatlanban is.

Ti mit gondoltok? :)


2012. jan. 5. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem szeretettel fognak fogadni, szal menj! :)
2012. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
47%
Átérzem a helyzeted. Mi 1 hónapig ismerkedtünk és 3 nap után meggyőzőtt ,h aludjak nála. Mondjuk szexualitás nem volt. Nem bántam meg a szülei nagyon kedvesek voltak és már 4 éve együtt vagyunk . :) 21/L
2012. jan. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
azt, hogy nagyon meg akar dugni...
2012. jan. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat. A délutánt úgyis együtt töltjük, és majd meglátjuk mi lesz.

De nem fura, hogy még nem találkoztam a szüleivel és máris ott alszok? :/ Nem voltam még ilyen szituációban.

2012. jan. 5. 20:43
 5/7 anonim válasza:
Nem akarok kamuzni ,de nekem elég kínos volt, mármint a szülök kedvesek voltak tényleg mint azt irtam már feljebb is , de végig az járt a fejemben ,h tuti lotyónak tartanak.. De reggel amikor lementem ugyanolyan cukik voltak és azóta is :)
2012. jan. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1 hete vagytok együtt és már az együtt alvásról gondolkoztok ???

Ne legyél már te is ilyen könnyűvérű csaj mint a többi ...

Nyisd már ki a szemed és vedd észre végre hogy a pasi csak lefektetni akar ...

Nem hiszem hogy neked nem feltűnő hogy már 1 hét után jön az együtt alvás.

Mellesleg az hogy jól kijöttök egymással az kit érdekel.

A pasi ha kitartó tud jó pofizni neked akármeddig csak hogy lefektessen téged.

Várj még egy picit ezzel az együtt alvással ezt nagyon jó tanácsként mondom !!!!

2012. jan. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez hülyeség, én ott aludtam 3 nap után és 1,5 hónap múlva volt szex. Pasi függő.
2012. jan. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!