Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogszabival nehezebb becsajozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogszabival nehezebb becsajozni de ha én mégis megcsinálom, büszke lehetek magamra?

Figyelt kérdés

te büszke lennél?


18f


2012. jan. 5. 23:57
 1/9 anonim ***** válasza:

ha kifizeted az államadósságot, na akkor büszke lehetsz magadra :D

nem egy fogszabályzón fog múlni, általában azon múlik, hogy a srác bal*asz, hogy nem fürdik, büdös a szája, nem nyomja ki a nagy fehér pattanását, és nem használ test illatosítót, vagy ha mégis az csak ien ócska dezodor, parfümöt kell waazze !!!

2012. jan. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha jól nézel ki, fogszabályzóval is bejössz a csajoknak. Ha ronda vagy, tökmindegy.
2012. jan. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Ezzel a "fogszabi" szöveggel nehezebb. Beszélj magyarul!
2012. jan. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

egyre jobb ezeket a sorokat olvasni..

így is úgyis vidám vagyok :D

2012. jan. 6. 00:06
 5/9 anonim ***** válasza:
én innék egy sört, mondjuk egy drehert
2012. jan. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

most ez komoly? itt akarod növelni az egódat? :D amúgy meg nem lehetsz rá büszke... -.-"

tök mindegy, h van e fogszabályzód vagy sem, hidd el a csajok nem emiatt választanak valakit.... ha csak nem így néz ki a fogad: [link]

2012. jan. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nem..

csak érdeklődtem ti mit gondoltok ,mert kialakulkt bennem egy kép hogy fogszabival nem érdemes csajozni ,csak miután levették, de ha külsőleg megerősítetek akkor miért ne fogjam fel azt pozitívan

2012. jan. 6. 11:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem attól függ,h van e vagy nincs,ha bejösz egy csajnak tökmind1,h van e fogszaabid vagy nincs:D ezért szerintem nemkell büszkének lenni,mert vhogy ugymond ez az élet rendje,v mégse..:D 14/L
2012. jan. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én beleszerettem egy fogszabályzós fiúba 2 éve. 1 éve összejöttünk és nagyon szépnek láttam úgyis:) Fél éve levették neki és azt hittem hogy hatalmas változás lesz, de nem.:)

19L

2012. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!