Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek? Ez elnézhető?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Ez elnézhető?

Figyelt kérdés
elmentünk a barátommal nyaralni..ott szimpatikus lett neki egy nő..akiről én nem tudtam!minden rendben volt nyaralás alatt és után..aztán összekaptunk..öö interneten megkereste ezt a csajt..beszélgettek..aztán mi kibékültünk!a kapcsolatunk elején is voltak hullámvölgyek,de most már együtt élünk meg az eset alatt is együtt éltünk..én most tudtam meg 4hónap után,hogy ez volt..először tagadott..de aztán bevallotta,mert tudja,hogy nem tud hazudni.kérdésem,hogy ti ezt,hogy reagálnátok le?csalódott vagyok..és úgy érzem elárult az akiben megbíztam!szerintetek?van értelme folytatni?
2012. jan. 6. 00:58
1 2
 1/12 Macs1209 ***** válasza:
55%
Konkrétan mi történt a csajjal? A hazugság nem tolerálandó, a kapcsolat alapja a bizalom :)
2012. jan. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Tolta a csajt, vagy csak dumáltak?
2012. jan. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
van 1 ilyen film is asszem Ben Stiller a főszereplője.
2012. jan. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

ha épp utált téged, és tulképp csak a neten keresztül levelezett, szerintem az nem olyan nagy dolog, főleg ha eltelt 4 hónap és azóta leszarja, mert ez csak azt bizonyítaná, hogy méregből csinálta. de ha azóta nem foglalkozott vele, és nálad maradt, akkor légy boldog.

végülis, amiket leveleztek azok csak üres szavak, azsem biztos, hogy rossz dolgokról beszéltek, lehet egyszerű barátkozás is

2012. jan. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem volt benne szexuális tartalom (levelezésben), akkor elnézném, bár eléggé bántana... de tudnám, hogy nem nagy dolog, szóval biztos fájna, de emiatt nem szakítanék.
2012. jan. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem volt sex..ezt biztosan tudom!az,hogy a leveleknek volt e sexuális tartalma..nem tudom!2szer beszéltek..másnap már le is tiltotta..mert megbánta!Nekem ez mégis fáj,mert a bizalmammal játszik és valamilyen szinten úgy érzem elárult..:(
2012. jan. 6. 01:17
 7/12 Vadmeggy ***** válasza:
37%

Szánamas vagy!

Akkor dumáltak miután összevesztetek, nem csalt meg, bűntudata van, szeret, neked mi kell még?

2012. jan. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi :D
2012. jan. 6. 01:32
 9/12 Vadmeggy ***** válasza:
37%
De komolyan :D, addig becsüld meg a barátodat, amíg ott van melletted és szeret! Ezzel a viselkedéssel, csak elzavarod.
2012. jan. 6. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Dottorre ***** válasza:
55%

Ha akkor volt vele együtt, amikor veled szakításban volt, akkor nem csalt meg. Szerintem ez egyértelmű. Az pedig valamilyen szinten a te hibád is, hogy akkor épp szakítottatok. Tudd meg, hogy mikor kavartak pontosan, és ha nem csalt meg, akkor nincs miről beszélni. Ha megcsalt, akkor meg ki kell rakni, mert úgy is meg fogja tenni a köv. veszekedésnél újra!

25F

2012. jan. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!