Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 12éves lányvagyok. Ma ésrevett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12éves lányvagyok. Ma ésrevettem hogy az a fiú akibe szerelmes vagyok nézett, amikor odafordultam akkor se fordult el. Hogyan derítsem ki hogy akar-e járni velem?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
12 évesen ne ezen járjon az eszed!!
2012. jan. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Sz¤pd le a wécében
2012. jan. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 WhiteLabel ***** válasza:
46%
vagy tedd szét neki a lábad.
2012. jan. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyetek barmok!

Szerintem kérdezd meg tőle. Már, ha tetszik neked.

2012. jan. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Tényleg akkor járj csak valakivel, ha elég nagy leszel ahhoz, hogy magadtól kiderítsd mit akar...12éves vagy!! Ez a plátói szerelem és z ábrándozás, álmodozás kora. Nem a tetteké. Nem sok van hátra a valódi gyerekkorodból, de srácokra fecséreld ezt a kis időt! Arra ott az egész élet tinikortól kezdve, de te még gyerek vagy!!
2012. jan. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
bocs, azt akartam írni, hogy NE srácokra fecséreld
2012. jan. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Béreld fel Colombo-t.
2012. jan. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%

Igen, így van! Még nagyon is gyerek vagy! Legyél szerelmes, de ne járj senkivel még vagy 4-5 évig! Fölösleges! ettől nem leszel felnőttebb, csak egy újabb libának fognak tartani.

Éld még ki magad a gyerekkorodban lévő dolgokkal, ráérsz még a fiúkkal foglalkozni!

2012. jan. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
Kérdezd meg! DE VIGYÁZZ!!! Ha agyondob egy helyesírási szótárral, akkor nem bír, vagy azt akarja, hogy tanuld meg, hogy nem lányvagyok hanem lány vagyok, nem ésrevettem, hanem észrevettem, tanulj meg V.E.S.S.Z.Ő-t írni, és olvasd át a mondatod, mielőtt véglegesíted! Oszt akkor mi van, ha rád nézett? Nem lehet hogy behugyoztál, vagy szemen fosott egy madár? Mi van, ha azt nézte?
2012. ápr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!