Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégse lennék olyan erős? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégse lennék olyan erős? Csak hitegetem magam?

Figyelt kérdés

Egy éve mondogatom és hiszek is benne, hogy nem akarok kapcsolatot, mert tudom hogy csak elterelné a figyelmemet.De most jött el az exemmel való szakításunk 1 éves évfordulója és így a tél közepén néha vágynék rá hogy valaki átöleljen és adjon egy csókot.nehéz lenne mert a szüleim tiltják én meg nem akarok stresszt, meg érettségi is lassan lóg a levegőben, de mégis úgy érzem hogy jó lenne valaki.De eddig nem igazán tetszettem senkinek, csak az idősebbeknek, 24-25, velük nem igazán akarok semmit, mert nehéz a nagy betűs életet a sulival összeegyeztetni...mit tegyek?Hívjak valakit én randira, vagy inkább hagyjam?

L17


2012. jan. 7. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Hívj el engem !
2012. jan. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nehogy elhívd az elsőt, biztos ő a pedomaci xDDD
2012. jan. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pár órája elhívtam egy kedves srácot, aki egy évfolyammal felettem jár suliba és ő nem ér rá holnap, mert jön a nagyija....nem tudom hogy ez most tipikus lekoptatós szöveg e avagy sem...na mindegy..
2012. jan. 7. 00:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon durva. JUJ! Jön a nagyi!:D Hát nem tipikus, de lekoptatósnak, lekoptatós. Ha nagyon szeretne, úgy is elment volna veled. Ha pedig nincs igazam, akkor majd még úgy is jelentkezik magától és megpróbál valamit kezdeni a helyzetével, bár kétségtelen erre kicsi a valószínűség.
2012. jan. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mármint veled elmenni szeretne és nem pedig téged...:D
2012. jan. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nos, ha a szüleid tiltják, bár jó lenne tudni miért, és nincs semmi a láthatáron, plusz még a tanulmányaid szempontjából se lenne kifizetődő, akkor egyenlőre függeszd fel.

Igazság szerint ráérsz, egyébként meg nem lehetetlen túlélni a dejólennehalennevalakim érzést. Nálam az utóbbi három évben volt egy ilyen irányú érzelmihullámvasút, kezdve ott, hogy nem kell, addig hogy megdöglök, és mostanra elég jól vagyok. Már egy jó éve jól vagyok ilyen téren. perzse az se mindegy, hogy mik a prioritások. én nem is érek rá most (az utóbbi 3 évben) egy kapcsolatra. nem mondom hogy nem hiányzik néha, de teljesen túlélhető. egyébként meg, te magad írtad hogy nem kell a stressz. felteszem, a szüleid már nem fognak majd olyan keményen fogni, ha elmúlsz 18, legalább ezt várd meg. akármennyire is jó ha együtt vagy valakivel, akkor is idő akkor is "gond", nem biztos hogy most megéri a nyakadba venni még egyet.

(de ha hirtelen szembe jön a láv, azt hülyeség lenne elpasszolni. viszont ha most keresnél egyet, akkor inkább hagyd.)

2012. jan. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszönöm, nagyon igazad van, azt hiszem pont erre volt most szükségem:)
2012. jan. 7. 00:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonló problémákkal küzdök. Mondjuk nekem most se lett sokkal több időm, mint középiskolában. De én inkább a belső konfliktusaim miatt nem tudok kezdeményezni. Azzal nyugtatgatom magam, hogy úgy se lenne rá időm. És próbálok erős lenni. De nekem nem sikerül. Csak szeretnék.


Ezt én tettem fel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__25084..


21f

2012. jan. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!