Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom labilis, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom labilis, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeret, imád, tervezi velem a közös jövöt, gyerköcöt, de ha összeveszünk vagy rossz dolgok történnek vele, elbizonytalanodik, van,hogy szakitásról beszél. Érzelmileg nagyon labilis, de már nehezen viselem a két végletet amit produkál. A családi háttere is hasonló, tudom, hogy ezért ilyen. Sajnálom és szeretnék segiteni neki, ezáltal a kapcsolatunknak is... Ha volt valaki ilyen szituban hogyan kezelte? Volt,hogy veszekedtem vele emiatt, késöbb már ráhagytam és idöt adtam neki. De már én is belefáradok...
2012. jan. 7. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Neki kéne tisztázni a családi gondjait, akár szakember segítségével. Te külső szemlélőként nem sokat tehetsz érte.
2012. jan. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így van, előbb utóbb ez nagyon problémákhoz fog vezetni, kicsit kivan égve...
2012. jan. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon jól mondod, ki van égve. Most per pill megint ott tartunk,h vége. Anno sokat veszekedtem vele, nagyon rosszul tettem.
2012. jan. 7. 11:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Én bele mentem egy ilyen lánnyal a házasságba is. Egy idő után elviselhetetlenné vált. Egy kapcsolathoz hozzá tartozik, hogy segítünk a másiknak, de ha évek múltán sincs érdemi változás, abba bele lehet fáradni.

Lehet, hogy a zsák el van a foltjával, de nekem egy egészséges nő kellett. Úgy kezdtem a társkeresésbe, hogy csak stabil lelkű lánnyal jövök össze.

Én nagyon jól jártam a válással és az új kapcsolatommal, ezért a szakítás mellett vagyok.

2012. jan. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megértelek téged is. De nagyon szeretjük egymást, ennyit még nem tett meg értem senki, amennyit ö. Amúgy tisztában van vele,hogy ki van égve,beszéltem is vele erröl. De nem tudja kezelni. Kezdem belátni,hogy tényleg pszichológusra lenne szüksége.
2012. jan. 7. 11:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Na igen, de ezt neki kéne belátnia, és önszántából elmennie.
2012. jan. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amikor én megemlítettem, hogy szakember segítségére van szüksége, akkor hisztizett, hogy ne nézzem őt bolondnak. Próbáljátok megbeszélni!
2012. jan. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Asszem erre már nem lesz szükség. Tegnap szakitott velem.
2012. jan. 8. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!