Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőről vélemény?

Figyelt kérdés
Van itt olyan, aki regisztrálva van Csajok&Pasikon?? Mennyire jó? Vélemény? Tapasztalat? L
2012. jan. 7. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
voltam, de 5 forintot nem ér.. értelmes kommentekre viszont írtak privátot "rám szabott" csajszik ezen az oldalon, aztán találkoztam is velük. nem vagyok rasnya, de azért annyi jóképű pali fényképe közt az én fényképem az igazi értékemet, a személyiségemet nem viszi át kellően.. hát de mióta megismertem innen egy csajt, és kiizzadta velem a szexet már nem csinálok célzottan ilyesmit, csak tündöklöm itt ott és máris teremnek a csajszik :)
2012. jan. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Konkrétan azon nem vagyok és nem is voltam, de már a neve elég ahhoz, hogy rá se nézzek. Aki "csajt" vagy "pasit" akar, az meg is érdemli, amit kap. :P

"Fiút", "lányt", "nőt", "férfit", "barátot", "barátnőt", "társat", "párt" érdemes keresni, de "csajt" és "pasit" nem.


Ami pedig a társkeresőket illeti úgy en bloc, azokkal kapcsolatban ezt az olvasmányt tudom ajánlani: [link]

2012. jan. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van találhatsz ott is normális pasit! Én ott is regisztrálva vagyok, a jelenlegi párom ott kattintott rám először de nem lépett egyikünk sem komolyabban. Majd véletlenül összefutottunk egy másik hasonló oldalon ott elkezdtünk beszélgetni, és most lassan fél éve együtt vagyunk..............
2012. jan. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hol laksz? :)
2012. jan. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

15:33

írsz privit? :)

2012. jan. 7. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!