Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak, van esély?

Figyelt kérdés
A történetem kicsit bonyolult. Kb 4 hónapja ismertem meg a srácot. Találkozgattunk , szex is lett belőle. Korrekt volt mert az első pillanattól kezdve elmondta, hogy nős és van gyereke.Én ezt elfogadtam, amennyire lehet és megpróbáltam kezelni.Jött egy váratlan fordulat. Beállított hozzám a gyerekkel együtt. Azóta hellyel közzel nálam laknak.Na ez mit jelent? Nem mondta ki , hogy mi párkapcsolatban lennénk. Elvagyunk. Kb 2 hete nagyon furcsa nekem. Két napig nálam van , két napig nincs.Rengeteg ismerőse van akiknek a többsége nő az ország minden részéről.Nem tudom ezt , hogy csinálja. Sokat idegeskedik a gyerekelhelyezés miatt. Egy napig tök jó kedve van egy napig teljesen kész van és alig lehet hozzá szólni. Karácsonykor elmondása szerint az unokatesójánál volt a gyerekkel , nem tudom higgyek e neki. Vannak arra utaló jelek hogy szerintem nem. Nagyon megszoktam őket, hogy ott vannak , de ez az ingázás köztem és más ismerősök között nekem nem jön be.Gyereket is képes kitenni ilyennek, hogy cibálja ide oda? Agyalok csak egyfolytában , hol lehet és kinél és akkor mire kellek én? Csak ugródeszkának? A gyerek visszamegy az anyjához, ő meg azon "siránkozott" vele mi lesz meg hol fog lakni. Tudja nagyon jól hogy nálam maradhat, de nem tudom miért kell ezt mondani, megerősítést vár arról hogy nálam lehet vagy mi? Hol nálam hol másnál majd? Ágyról ágyra jár majd?
2012. jan. 8. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Gázos az ürge..
2012. jan. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, ugródeszka vagy! Talált egy hülyét akiről úgy gondolja h szereti őt, és tud valahol lakni a gyerekkel együtt.


NE ESSEN MEG RAJTA A SZÍVED AZÉRT MERT GYEREKKEL VAN OTT!!!


Ha van kedves ismerősöd és tartasz a pasitól akkor kérd h segítsen legyen ott, és b@zd ki de marha gyorsan.

28/F

2012. jan. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Macs1209 ***** válasza:
Keress egy normális pasit.... Látszik mire hajt, és ne maradj ebben a sorban.. Idegeskedjenek más nők miatta.
2012. jan. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ajjaj, zűrös pasi, csak kihasznál, szabadulj meg tőle!
2012. jan. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ki akar használni, én viharos gyorsasággal szakítanám meg vele a kapcsolatot, és többet nem engedném be, se gyerekkel, se gyerek nélkül. Ne légy hülye!!!

(Ezt első benyomásra írom, lehet, hogy más van a háttérben, de én tuti gyanakodnék a helyedben.)

2012. jan. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!