Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem, én tehetek róla?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, én tehetek róla?

Figyelt kérdés
Barátom állandóan wowozik, és a tesója is. Sokat veszekedünk mostanában miatta, de nem hajlandó változtatni rajta még miattam sem, pedig több, mint egy éve vagyunk együtt. Néha el is hanyagol miatta, leteszi a telefont, mert betöltött stb... Kiírtam facebookra, hogy mennyire utálom ezt a játékot, amit az apjuk meglátott, és letiltotta őket róla. Most mindketten nagyon mérgesek rám, és engem okolnak. Mit kéne tennem? 18/L
2012. jan. 8. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem dobd.

Ha gyereket szülsz neki, majd csak akkor fog meglátogatni, ha végig vitte a pályát? -.-


Keress egy férfit ...

2012. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de ha a fiú is 18 körüli, akkor még pár évig lehet, hogy Őt ez le fogja foglalni. Nem fog változni, vagy csak nagyon kis eséllyel. Az meg, hogy Rád haragszanak szintén elég gyerekes.


Jó szándékból mondom,szerintem keress egy érettebbet, akit nem csak a cybercsajok érdekelnek.

2012. jan. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De nagyon szeretem. :'( És ennyi időm létezik, hogy egy szutyok miatt ott kelljen hagynom? :'(:''''(
2012. jan. 8. 21:04
 4/9 anonim ***** válasza:

26 eves vagyok, a parom 30 es van egy 16 honapos kislanyunk.

Apuci is allandoan wowozik, neha engem is nagyon zavar, DE!!! nekem is vannak dolgaim, amik ot zavarjak. Par eve, meg a kapcsolatunk elejen ravett, hogy probaljam ki, es kepzeld jatek kozben raebredtem arra, hogy miert szeret annyira a gep elott ulni. Kerd meg, hogy csinaljon neked is egy karaktert, amivel te jatszol, hatha te is kicsit megertobb leszel vele, ha kiprobalod.

2012. jan. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért nem wow-ozol te is?
2012. jan. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 bánomisén ***** válasza:
Lehet, hogy a szakítástól észhez tér. Ha nem, akkor meg jobban jársz, ha nem egy függővel vagy együtt.
2012. jan. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy élettársam, most 29 éves. 2 éve szakítottunk, részben a WoW miatt. Persze voltak más problémáink is, de miután elvesztette a melóját hónapokig csak azzal játszott, volt hogy csak éjjel 2kor vette észre, hogy elmentem anyámékhoz aludni, mert már nem bírtam. Erről ennyit.
2012. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A barátom volt szobatársa is wow függő volt...nagyon durva volt,egész éjjel játszott minden nap,aztán nappal meg aludt...fél évig volt egy normális barátnője.Szegény lány csak annyit kért a sráctól,hogy legalább addig menjenek le sétálni,amíg elszívja a fiú a cigijét.Még erre sem volt hajlandó.
2012. jan. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 hxbnvmwue válasza:

Én a helyedben nem szakítanék egy játék miatt, inkább csak veszekednék vagy oda tenném magam ,,h waz sz*pd le a gépet

itt fogsz ülni egész nap?" lehet megsértődik de rá kéne jönni az összes ilyen kockának h elmegy az életük x része a szarságokkal. én soha sem értettem miért jó egész nap játszani lefagy kikapcsol kezdhetem előröl felidegesíteném magam és szét ütném a gépet.

2012. jan. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!