Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van más 30éves férfi a Földön,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más 30éves férfi a Földön, aki minden este hajnalig játszik a gépen és nem akar szeretkezni?

Figyelt kérdés
8 éve vagyunk együtt, nemrég házasodtunk össze...kb havi egyszer fekszünk le egymással, amiért én folyamatosan sírok. Szokásos: -Nem kellek?-DE.... Ha próbálom elcsábítani, azt mondja, hogy most nem szabad, de nem magyarázza meg, ha kérem menjen orvoshoz, azt mondja egészséges. Nemrég volt egy kisbabánk (9hetes volt, még a pocakomban), aki meghalt, ő is úgy fogant, hogy egyszer voltunk együtt abban a hónapban!!!!Nem hiszem el, hogy nem kívánja egy fiatal férfi a szexet...ha meg mást szeret, nem vett volna el. Most azt találtam ki, hogy bérapát keresek, ha neki megerőltető a velem való szexuális együttlét...nem mondott rá semmit.Nem tudom mit tegyek. Arra is gondoltam, hogy viagrát teszek az ételébe.....Annyira kétségbeesett vagyok. Lehet az a baj, hogy mindkettőnknek a másik volt az első!!Neki még a csókban is
2009. máj. 24. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az a gond, hogy elsők voltatok egymásnak. Ő nagyon gonoszul viselkedik Veled...Miazhogy volt egy babátok, és szegény pici meghalt, ennek ellenére ő nem Veled foglalkozik? Nagyon sajnálom a babádat....Beszélgess el a pároddal, hogy Neked ez így nem jó, és ha ő nem hajlandó változtatni, akkor gondolkozz el rajta, hogy érdemes-e vele maradnod? Ha lesz babátok, majd akkor is hajnalig fog gépzeni, Te meg egyedül neveled a gyerkőcöt? Még nagyon fiatal vagy...tudsz változtatni a helyzeten! Remélem segítettem. Én még csak 20 éves vagyok, de nagyon dühítenek az ien pasik...
2009. máj. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:(SAjnos az a baj, hogy beszélek....de nincs reakció....én az a tipikus ember vagyok, akinek midig ki kell mondania mit érez, ő pedig az, aki veszekedés alatt is csak csöndben ücsörög..ilyenkor én egyre pörgetem magam.... A dögség az, hogy azt mondta, ha megcsalom, akkor kereshetek ügyvédet....nem akarom megcsalni, soha nem tettem a 8 év alatt, én őt szeretném, de meddig lehet ezt bírni??Nem az ösztöneim zavarnak, az megoldható, de a közelség, a gyengédség, hogy kellek....az nem
2009. máj. 24. 20:14
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia! Elég furcsa, ha egy 30 éves pasi csak havonta 1-2 alkalommal kívánja meg a szexet. Nem akarok vészmadár lenni, de előfordulhat az is, hogy máshol keresi, és ezért otthon már nem igényli annyira. Nemhogy örülne, hogy te próbálod elcsábítani, és te tényleg igényled a szexet... Egyébként biztosan tudod, hogy hajnalig játékgépezik? Nem egy másik nővel van együtt olyankor? Vagy ennyire jól álltok anyagilag, hogy hajnalig tudja dobálni a gépbe a pénzt? Szerintem mindenképpen beszéld meg vele, hogy mi ez az egész, jogod van tudni, nehogy már szenvedj miatta!!!
2009. máj. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2. válaszoló: nem tudom h te honnan szedted ezt a játékgépet, gondolom neten jatszik szamitogepen... Am meg ne hagyd magyarazat nelkul... ennyi az egesz
2009. máj. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem számítógépre gondolt a kedves kérdező.


Sajnos nem tudom, mit tegyél. Ha elengedi a füle mellett azt, amit mondasz, nem is lehet jobb belátásra bírni, igaz?:(

2009. máj. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Bocsi félreolvastam. 2.válaszadó voltam
2009. máj. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az én párom 27 éves, gyereket nevelünk (az enyémet), és amióta a válság következtében leépítették mást sem csinál, csak játszik. Itthon, a gépen, csak wc-re jár ki, még az utcára se. A sex szintén visszaesett, kezdetben én is rágtam a fülét, de akkor kussolt és csak idegesítette, hogy pofázok. Amióta nem cseszegetem tök jó kedve van, de csak a monitorra mosolyog, beszélni szinte semmit nem beszélünk. Igaz nem 8 éve vagyunk együtt, de én 3 hónapig bírtam, és hamarosan elköltözik. Ennyi. Ez elég volt ahhoz, hogy végleg kihűljenek az érzelmek, és akkor már nehéz visszacsinálni meg nem is érdemes
2009. máj. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem szard le és tedd féltékennyé. ha erre sem reagál dobd ki...
2009. máj. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Általában a férfiak pártját fogom, de most sajnos igazad van, és nagyon sajnállak. :( Szerintem lépj le, mert ennek a kapcsolatnak már annyi. Ő meg hagy függjön a gépen, majd rájön 2-3 év múlva, hogy mekkora egy balf@sz volt, csak akkor már késő lesz, és ez tökéletes büntetés lesz a számára, ha egyedül marad.
2009. máj. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Pedig jó dolog a játék ^^ De ettől még egy bunkó balf*sz a párod >.<
2009. máj. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!