Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, hogy lehet, hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy lehet, hogy van olyan nálatok?

Figyelt kérdés
azt mondta néhány lány, hogy túl őszinte vagyok,hogy lehet valaki túl őszinte?talán néha hazudni kell nektek?
2012. jan. 10. 21:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ne kamuzzál már!
2012. jan. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
:DD A kérdés, az alatta lévő szöveg és a kulcsszó nem függ össze :D
2012. jan. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
vagy téma vagy mi a rák :D
2012. jan. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
esetleg ne mesélj a kakád méretéről?
2012. jan. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1.:nem kamu

2:nálam nincs olyan, hogy valaki túl őszinte, és szerintem más pasinál sincs, valószínű ez csajos dolog

2012. jan. 10. 21:59
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát ha kimondod neki,hogy rusnya mint a bűn.....
2012. jan. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem "kakáról" van szó, pl hogy mit hogy gondolok a dolgokról, vagy épp el mondom az eddíg szerelem ügyben történt dolgokat
2012. jan. 10. 22:00
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem az a gond, hogy őszinte vagy, inkább bizonyos dolgokat nem feltétlenül kell elmondanod, mert azzal talán megbántasz valakit. persze itt nem kulcsfontosságú dolgokról beszélek, csak apróságokról, ami neked lehet, hogy semmiség, de mást érinthet rosszul. meg lehet, hogy túl nyers vagy, a stílus sem mindegy, ahogy előadod a dolgokat.
2012. jan. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ebben lehet valami, de hogy tudhatnám, hogy másnak mi sértő,ami nekem nem az?
2012. jan. 10. 22:09
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm :D Neki szoktam mondani, hogy na, ennyire azért ne legyél őszinte. :D Most nem tudok idézni mire mondtam ezt, de szokott olyat mondani, hogy csak pislogok. Amúgy tudj különbséget tenni őszinteség és bunkóság között és nem lesz problémád.
2012. jan. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!