Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nagyon jo tanacsra van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon jo tanacsra van szuksegem! Hogy valtoztasak a hisztimen?

Figyelt kérdés

a lenyeg hogy tudok normalis lenni, csak az a baj h neha ramjonn a hiszti es sajnos pont a baratom elott aki mar nagyon megunta(megis ertem:( ).

Mit csinaljak???:( legyszi ertelmes valszokat irjatok koszonom elore is


2012. jan. 10. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
lélegezz mélyeket, és próbáld meg tudatosítani, hogy hülyeséget csinálsz
2012. jan. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
verd ki
2012. jan. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok..szegény barátom nagyon kitartó próbálok változnia kedvéért:) már egész jól megy:D sok sikert neked is:)
2012. jan. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Számolj 10ig, vagy ilyesmi. Tudd, hogy mik azok a dolgok, amik kiakasztanak, és melyek azok, amik jogosan. Legyen erről egy lista a fejedben. És amikor éppen hisztizni kezdenél valami miatt, nézz rá a listádra, és látni fogod, hogy ez a hiszti vagy a jogos kategória. Ezután döntsd el, hogy le kell-e állnod.

Én ezt csinálom, magamat állítom le, mert sajnos szegény párom nem tud :-)

2012. jan. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy változtatsz, hogy nem csinálod. Elhatározás kérdése.
2012. jan. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Figyelj!

Valószinuleg azért vagy "hisztis", mert nem fogadod el azt ami van. Hidd el, hogy csodálatos vagy és biztosan tudsz te másmilyen is lenni.

Uljetek le a barátoddal és beszéld meg vele ezt a dolgot..de a legfobb az, hogy hidd el, hogy te megtudod csinálni, hogy ne legyél hisztis.!! ;)

2014. jan. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!