Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Extrém helyzetbe kerültem:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extrém helyzetbe kerültem: elhagytam a szülőföldem egy 40 éves, háromszor elvált, háromgyermekes (1. h-1,2. h-0,3. h-2) olasz, zsidó férfi miatt. Életem legnagyobb szerelme (volt? ). Tévedtem?

Figyelt kérdés
Én magammal hoztam az akkor 4éves kislányomat, a kisfiam, aki akkor 10éves volt, sajnos csak két hónapot tölthetett velünk, mert a biológiai apja(az exférjem)"hazaparancsolta" a szüleihez, és sajnos a bíróság is neki adott igazat.(MO-ról nem lehet "csak úgy" gyereket kivinni...)Az első év szépen telt, a gondok fél éve kezdődtek: a párom úgy döntött, hogy minden hónapban 12 napot a gyermekeivel fog tölteni a fővárosban, és engem magunkra hagy a kislányommal a Rómától 600km-re lévő kis otthonunkban. Én nem tarthatok vele, hiszen a kislányom nem hiányozhat annyit a suliból, nélküle pedig én nem vagyok hajlandó egy métert sem menni. Most ott tartunk, hogy majdnem a fele hónapot magányosan, kettecskén töltök a kislányommal egy vadidegen országban. Hiányzik a fiam, majdnem megőrülök az érzéstől!!! Haza menjek? Szeret ez a férfi engem egyáltalán?
2012. jan. 11. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
edd meg a sz*rt amit magadnak csináltál
2012. jan. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
szerintem butaság volt kimenned. a pasi csak tüz- és ágymelegítőnek használ téged. A saját fiad legyen fontosabb Mo-on és ne egy megbízhatatlan pasi külföldön.
2012. jan. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
én sosem hagynám el a gyerekem!senkiért!!!
2012. jan. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6%
hogy jöhettél ösze egy zsidóval?:S
2012. jan. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
Jogos az utolsó kérdése... mit vártál egy egy zsidótól?
2012. jan. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
...lehetne esetleg konkrét válaszokat is adni a kérdésemre? Mellesleg megjegyzem, ez a férfi nagyon sokat harcolt a kisfiamért, ott ugyanis a gondok jóval előbb elkezdődtek már. Szívbeteg vagyok, sajnos sokszor ápolásra szorulok, ez a férfi volt az egyedüli, akire számíthattam eddigi életem során. Sem a szüleimre, sem az exférjemre, sem senki másra. A kisfiam is elfordult tőlem a betegségem miatt...ciki lettem neki:-( És azt, hogy "megegyem a sz*rt" nem tűni éppen a legjobb tanácsnak...
2012. jan. 11. 13:46
 7/8 anonim válasza:
11%

Hát milyen Anya vagy te???Elhagyod a gyereked egy férfi miatt???Ráadásul zsidó???

Tudod mit!!!Nem is vagy te Anya!!!!!!

Remélem az életben még többet fogsz szenvedni ettől a helyzettől mint most!

2012. jan. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azóta mi lett? amúgy szerintem az nem gáz hogy zsidó, ahogy leírod foglalkozik is veled, azon meg ne lepődj meg ha a fiad véletlenül (amúgy jogosan) megutál és nem akar látni többé
2014. aug. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!