Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek az mennyire tetszene?

Figyelt kérdés

Férfi honfitársaim!

Képzeljétek el azt,hogy ti egy több mint 1 éves KOMOLY(!!)párkapcsolatban éltek a barátnőtökkel és a barátnőtök meg nélkületek megy discoba havonta 2-3-szor.

A barátnőd is tud róla,hogy neked ez nem tetszik mégis eljár és azzal érvel,hogy fiatal és kiakarja élni magát!

Ezzel nem is lenne gond akkor ha nem egy komoly kapcsolata lenne....

A lényeg az,hogy én töltsem minden szabad percem vele de ha én kérem ezt tőle megint csak azzal jön,hogy ő a barátnőjeivel is akar lenni.Megjegyzem Hétfőtől-Péntekig velük van (a Fősulin).Megjegyzem nem más férfi után keresgél(erről sikerült bebizonyosodnom is).

Ti ehhez mit szóltok?Mi a véleményetek?Titeket zavarna?

Normális helytálló válaszokat kérek.

Agyhalottak kíméljenek!


2012. jan. 11. 21:17
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja még annyit hogy csak hétvégén tudunk találkozni a Sulija miatt!
2012. jan. 11. 21:19
 2/20 anonim ***** válasza:
járj el vele te is bulizni. ha pedig nem hagy szabadidőt neked, beszéld meg vele, hogy szükséged van rá. am. az én barátnőm is jár buliba, többször megesik, hogy nélkülem, de nem zavar.
2012. jan. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Papucs vagy.
2012. jan. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. jan. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Én 21 ő 20 most kezdte el a fősulit.
2012. jan. 11. 21:21
 6/20 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem. Járj el Te is a haverokkal, sörözgetni, mulatozni!
2012. jan. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Voltam vele már bulizni is de mivel a barátnőjei is ott voltak én feleslegesnek éreztem ott magam...

Mondanom se kell h miért...

2012. jan. 11. 21:22
 8/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Szerintem egy komoly párkapcsolatban elvárható, hogy mindkét fél ugyan abban részesüljön, tehát ugyan azon jogok illetik meg őket, egyszerűbben, ha ő elmehet bulizni nélküled, te is elmehetsz nélküle, ha ő a barátnőivel akar lenni, te is lehetsz a barátaiddal, ha veled akar lenni, akkor értse meg ha dolgod van, illetve, te is neki, de neki nem lehet az indok, hogy a barátnővel akar lenni, ha velük tanul, és után még esetleg elmennek mászkálni, vásárolni, vagy hasonlók.

Megoldás: ülj le vele, és ezt beszéld meg, hogy te is ugyan úgy kiakarod élni fiatalkorod, mint ő, ha ezt nem szeretné, akkor ő se élheti ki, mert csak akkor lehet egy kapcsolat tartós, ha a két fél egyenlő.

Ha ezt nem tudja elfogadni/megérteni, akkor sajnálom, nincs más lehetőség, szakíts vele, bármennyire is fáj. Ilyen esetben én is így cselekednék.

2012. jan. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ezek szerint más típusok vagytok. Eddig tűrted, de most már egyre inkább kijön a személyiségbeli különbség köztetek.

Ha így nem vagy boldog mellette, akkor lépned kell, máskülönben tényleg papucs vagy.

2012. jan. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Életkort kérhetnék?

Amugy mikor én megyek valahova a haverokkal látom a szemében ugyan ezt...Csak ő nem meri beismerni...

Szóval nem tudom hova tenni!

2012. jan. 11. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!