Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, hogy átvernek, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy átvernek, de nincs rá bizonyítékom csak jelek. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Sajnos lassan féléve ismerek egy lányt akit a neten ismertem meg. 240 km-re lakik tőlem. Az első hónap kellemes csevegéssel tellett, élveztem mert végre úgy éreztem, hogy talán lehet komoly kapcsolat is belőle. A lányon is látszott az érdeklődés (volt nap mikor már hajnalba felkelt miattam).Ez után azonban szerettem volna látni is és együtt lenni vele. A "kapcsolatunk" összesen 4 hónap volt ebből az utolsó 3-ban folyamatosan próbálkoztam felmenni, vagy megkérni hogy ő jöjjön le. Ez nem történt meg 1-szer se. És ami a legrosszabb, hogy olyan dolgokat irt amiket 18 évesen nem tudok elképzelni/elhinni.Olyan hajmeresztő dolgokat irt, hogy ha leírnám azonnal elküldenétek a fenébe, hogy nem dobtam ki előbb. Kb a 4. hónap végére megbeszéltünk egy rangit ami egészen tetszetősnek ígérkezett. Nem kell mondanom hogy az utolsó nap volt jó kifogása miért nem tud jönni (lerobbant az apja kocsija). Ekkor azt mondtam neki hogy ezt így nem lehet tovább csinálni és majd akkor összejöhetünk ha személyesen is találkoztunk. Váltig állítja hogy leakar jönni, de még fel se hívott. Semmi! Ti várnátok arra hogy lejöjjön ???? Esélyt adnátok neki ????
2012. jan. 11. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:

szép történet volt.

leírnád 1-2 szóban?

2012. jan. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

240 kilóméterről akarsz normális párkapcsolatot 18 évesen?

gondold át még egyszer, aztán menj a fenébe

2012. jan. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
plátói szerelem
2012. jan. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Atyagatya,de kis hülye naív vagy.

Mi a szent sz*rt akarsz valakitől,akivel csak gépen beszélsz 4hónapja és 240km-re lakik?

Ennyire nincs életed ember??????

Majd pont fog utánad utazgatni bárki is 240km-rt....

Jaj istenem...

2012. jan. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"A lányon is látszott az érdeklődés (volt nap mikor már hajnalba felkelt miattam)." ---> szerintem akkor jött haza a házibuliból :D
2012. jan. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem kicsit vagyok naiv ezt én is tudom. De hiába tudom 99%-ra, hogy nem lesz semmi az egészből, mégis annak a k*va 1%-nak hitt a hülye agyam .. -.-"
2012. jan. 11. 22:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Márcsak a távszexet kell feltalálni, aztán a hűség és a monogámia kérdése, nemi betegségek is megolottak lesznek! Lesz egy japán gésám, amerikai feka, meg egy francia egyszerre. El nem tudom képzelni, hogy párkapcsolatnak fogjam fel, a videobeszélgetéseket.

Költözz oda, vagy ő tehozzád, aztán szakítotok majd költözöl megint. Szerintem van valakije, veled meg flörtöl.

2012. jan. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Voltam hasonló helyzetben. Ha megismersz és beleszeretsz valakibe, nem a kilométereket számolod. A szívednek pedig nem parancsolhatsz. Én csúnyán megégettem magam és belátom, a csodára várni felesleges. Nem lesz jó vége, az idő pedig csak telik. Próbálj megismerni mást. Mellesleg nem fog meglátogatni, valószínűleg. Sok szerencsét!

2012. jan. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!