Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
A baratom mar nagyon idegesit mert egyszeruen sexmaniakus.Amikor eljon nalam mindig a sex,peting-nel kotunk ki.Megprobaltam elmondani neki hogy nekem ebbol mar elegem van de csak veszekedes lett belole mert rogeszemejeve valt h etol az oktol fogva nem kivanom.Raadasul mindezek alat a tesom es a szuleim tolunk vanak 5-10 m.-re egy masik szobaban. Mostanaban tenleg nincsen kedvem vele szerelmeskedni,de ezt nm mondhatom el mert akor megint veszekedni fogunk es abbol mar tenleg elegem van.szerintetek mit tegyek hogy ne oruljek meg ezert?
2012. jan. 11. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Szedj xanaxot.

Amúgy meg szépen mondd el neki,hogy mi a bajod. Ma ahelyett,hogy kommunikálnának az emberek inkább kiírnak egy kérdést.

2012. jan. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mint mar irtam elmondtam neki mar tobbszor is de semit nem segitet rajtunk.
2012. jan. 11. 22:54
 3/6 anonim ***** válasza:
lődd le.
2012. jan. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kingaa1 ***** válasza:
ami nem megy, azt nem kell erőltetni...
2012. jan. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De pedig megérthetné. Azért még nem kellene téged idegesítenie mert neked nincs mindig kedved a dologhoz. Hát így nem jó irányba halad mert bele fogsz unni ebbe, hogy felidegesít a szövegeivel és akkor majd végleg kiadod neki az útját csak azt éri el az ilyen viselkedéssel. 26/L
2012. jan. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

meg amint olvasom a bővebb leírásodban te már tartasz a sok vitától is.

Idézlek:

"Megprobaltam elmondani neki hogy nekem ebbol mar elegem van de csak veszekedes lett belole "


"Mostanaban tenleg nincsen kedvem vele szerelmeskedni,de ezt nm mondhatom el mert akor megint veszekedni fogunk es abbol mar tenleg elegem van."


Tehát akkor nem mondanám azt, hogy a legmegértőbben viselkedik veled a barátod. De ne csodálkozz rajta, az én volt pasim még oktalanul is össze tudott veszni velem, pedig rosszat nem szóltam, csupán csak annyit mondtam legyen velem őszinte, már ezen összeveszett velem jaj meg még sorolhatnám. 3 év van mögöttünk pár napja szakítottunk. Lehetne a te barátod is figyelmesebb veled mert így sajnos te is beleunsz a dolgokba és más kiutat nem találsz, szakítasz vele.

2012. jan. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!