Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerre több személy is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerre több személy is elfér a szívetekben?

Figyelt kérdés

Volt már valaki egyszerre több személybe szerelmes? Hogy igazi szerelmetek, párotok mellett ideig-óráig másokhoz is vonzódtatok? Ez elhomályosította az első szerelmetek iránti ragaszkodást?

Hogyan kezelitek a "feszültséget"? Le tudjátok győzni a rivális vonzalmakat a választottatok melletti hűség kedvéért? (A "virágról virágra szálló méhecskék" kíméljenek válaszaikkal:::)


2012. jan. 12. 11:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

#

||)> ZzZzZz....

''

2012. jan. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 BlackSword ***** válasza:
100%

Nem... Ha szerelmes vagyok, akkor másoknak esélyük sincsen... Másrészt nem fertőzött meg -a mai fiatalságra oly jellemző- akaratgyengeség...


És ahogy Te is írtad, az maximum vonzódás... De a vonzódás nem szerelem, csak testi vágy...

2012. jan. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem az az egy ember kitölti az egész szívem :)

Korábban sem voltam soha több emberbe szerelmes egyszerre, esetleg többen tetszettek de akkor is volt egy, aki a többi fölött volt.

2012. jan. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem ilyen nincs. Igazán szerelmes egyszerre csak egy emberbe lehetsz. Ha többet szeretsz egyszerre, az inkább másról szól...
2012. jan. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Pontosan.Egyet szeretek a másik iránt csak a testi vonzalmat érezem.Kémia.Ez ellen nem lehet tenni de nem azt jelenti hogy a nyakába kell ugrani az illetonek
2012. jan. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Őszintén? Mindvégig azt gondoltam, hogy nem fér el több személy, ez baromság, de pont most a hetekben kezd megdőlni bennem ez a dolog...

4 éve vagyok együtt a barátommal, nagyon szeretem, mióta együtt vagyunk soha nem kellett más, tényleg, kicsit se, olyan szinten se, hogy valakire pusztán jó pasiként tudtam volna nézni, ilyen se volt.

Egészen eddig. Találkoztam egy sráccal, és valami hihetetlen hatással volt rám. Nem akarok tőle semmit, nem is fogom megcsalni a barátomat ez egyértelmű, de mégis eszembe jut gyakran, és ez borzasztóan kínoz... Nem mondanám szerelemnek, inkább csak fellángolás lehet, de nehezen megy, hogy legyőzzem magamban.

Nekem nem homályosítja el a szerelmem iránti ragaszkodást, inkább úgy érzem, hogy dob a kapcsolatunkon, mivel amikor eszembe jut a másik srác, mindig társul hozzá a gondolat, hogy akkor a barátommal vége lenne, és egyre több értékét fedezem fel így, azt hiszem mondhatom, hogy jobb a kapcsolatunk, min valaha. Fura, hogy egy ilyen helyzettől lett jobb, de így van. :)

2012. jan. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sosem volt még ilyen érzésem, amikor szerelmes voltam. Amikor ilyet éreztem egy kapcsolatban, azonnal elgondolkoztam, hogy mi a probléma/lehet-e javítani rajta, de természetesen nem sikerült. Ugyanis ha más iránt kezdesz el érdeklődni, akkor lehet, hogy akarod azt a kapcsolatot, de semmiképp sem szereted. Azt meg kár erőltetni.
2012. jan. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Idáig nekem se volt, nem is tudtam elképzelni.Mindig vakszerelmes voltam a páromba de nem is volt még ilyen hosszú kapcsolatom soha.Otodik éve vagyunk egyutt.Szeretem ebben biztos vagyok de a lángolo szerelem és a rozsaszín kod már rég elszállt.Talán azért is vettem észre hogy egy másik megtetszett,vonz.De ez csak a hormonok játéka nem szerelem.Ha belegondolok hogy járnom kéne az illetovel hát mindjárt rájovok hogy nem akarom.Ilyen szerintem minden hosszú kapcsolatban elojon legalább egyszer de nincs jelentosége
2012. jan. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyeneket hívják riba ncku rvának.
2012. jan. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tévedsz.Ribanc az aki el is hagyja a párját a másikért és nincs rá komoly oka.(bár ez is relatív hogy kinek mi a komoly ok)Az érzelmeinknek nem tudunk parancsolni.Erezni lehet bármit bárki iránt.Az ember a tetteiért felelos.
2012. jan. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!