Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti adnátok még egy esélyt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti adnátok még egy esélyt egy ilyen bolond fiúnak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki külsőleg nagyon bejön nekem, csak agyilag gond van a gyerekkel nem hagyja el a száját egy értelmes beszéd, sokszor észrevettem hogy magához beszél halkan és röhög csak úgy magába.De ha megváltozna teljesen akkor összejönétek egy ilyen fiúval?vagy szégyen lenne ez után?
2012. jan. 12. 13:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem elvan az magával ne zavard a társalgását. :D
2012. jan. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Macs1209 ***** válasza:
Először derítsd ki, mi a baja. Ha elmeorvosi eset, akkor nem.
2012. jan. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

más társaságban sem nevetgél ő meg magában is..:D

ez tök jó

2012. jan. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
nem hallgat rádiót fülesen?:D
2012. jan. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
55%

Felszínes hü-lye-pi-csa vagy, pont mint a többi, ez ki is derül a kérdésedből.


"Van egy fiú aki külsőleg nagyon bejön nekem, csak agyilag gond van a gyerekkel"


Szóval járnál egy egy olyan pasival, aki sík idióta, csak mert jól néz ki. Gondolom, ha értelmes lenne, de nem nézne ki jól akkor rá se néznél. De mivel jól néz ki még az is elnézhető, hogy retardált. Gratulálok magadhoz! És még merje egy csaj is azt mondani, hogy nem a külső a minden számukra.

2012. jan. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ha "teljesen megváltozna", az már nem Ő lenne. Együtt sem vagytok, máris változtatni akarod? Nem jó jel ez szerintem, felejtős.
2012. jan. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
:''D én biztos nem jönnék össze egy ilyen bolonddal,bár leheth csak így akarja felhívni magára a figyelmet!
2012. jan. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%

,,És még merje egy csaj is azt mondani, hogy nem a külső a minden számukra."


te meg egy kiccsaj kérdése alapján általánosítasz!szval sokkal értelmesebb te sem lehetsz a kérdezőnél!

2012. jan. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

"te meg egy kiccsaj kérdése alapján általánosítasz"


Nem. Én sok kiscsaj, meg nagy csaj ismrete után általánosítok. Kár puffogni itt az általánosítások ellen. Az igazság attól még nyilvánvaló.

2012. jan. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

:D:D:D:D

ja biztos volt már dolgod vagy 1000-rel!:)

puffogni meg te puffogsz,nem tűnt fel?!

előzetes véleményem veled kapcsolatban továbbra is fenntartom!

2012. jan. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!