Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt nem tudom feldolgozni!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nem tudom feldolgozni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párommal 2 és fél éve vagyunk együtt. A kezdtettől fogva távkapcsolat. Ő nekem az első párom. Amit nem tudok feldolgozni az a szüzességem elvesztésénél történt. Neki adtam a szüzességemet ő előtte másfél évet várt rám. Minden szép lett volna és jó figyelt rám közbe is mondta hogy "most az a lényeg hogy nekem jó legyen szóljak ha fáj akkor abbahagyja." Szóval figyelmes volt. Egyébként is mindig az velem amióta együtt vagyunk mindig figyel rám (és ezt most nem csak a szexre értem) aggódik értem mindig mindenben támogat ha valami problémám van. DE ennél az ominózus első alkalomnál a végén nem véreztem erre "viccesen" megjegyezte hogy hmm lehet nem is voltam szűz. Utána természetesen rögtön mondta hogy nem gondolta egy pillanatig sem komolyan csak ilyen hülye ne haragudjak. Tudja ő is hogy nem minden lány vérzik csak ilyen hülye meggondolatlan poénkodni akart de rosszul sült el. Ő is tudja hogy ő volt nekem az első és tényleg nem gondolta komolyan. Ez már lassan 1 éve történt azóta is fel szoktam hozni néha és mindig elmondja hogy nem gondolta komolyan és bánja hogy ezt mondta. Szeretjük egymást tudom hogy meggondolatlan volt amikor ezt mondta amúgyis olyan kis szeleburdi a párom és tudom hogy nem gondolta komolyan egy pillanatig sem. Mégis mély nyomot hagyott ez bennem hogyan tudnám feldolgozni? Segítsetek! A szexuális életünk egyébként rendben van ha talizunk akkor tök jó én is kívánom szóval tök jó minden. Szeretjük is egymást nagyon. Csak ez valahogy még mindig rosszul érint hogyan lehetne túllépni ezen hogy ne legyen ilyen rossz érzés bennem?
2012. jan. 12. 16:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak rossz "poénos" beszólásai. Biztos megbánta már, de mondjuk az is természetes, hogy ez neked rosszul esett és nehezen teszed túl magad rajta. Próbálj túllépni rajta, az idő meg fogja oldani...
2012. jan. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy épp! Már bocs, de még mindíg egy olyan beszóláson rágod magad, ami 1 éve történt????? Ha én a párom minden hülye beszólásán enyit rágódnék, már tuti, hogy a zártosztályon lennék. Persze nem esett jól megértem, ő is tudja, hogy szar poén volt túl kell lépni rajta. (Nekem spec az nem esett jól, amikor leröfizett, nem vagyok egy gazella alkat, de mangalica sem. Hisztiztem egy fél órát bocsánatot kért, utánna meg röhögtünk az egészen, és azt mondta, hogy én vagyok legszexibb röfi a világon :D ) Felejtds el, és legyél vele boldog!!! Kell egy kis humorérzék az élethez, még ha nem is volt jó poén.
2012. jan. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

szóval 1éve ezen a hülyeségen rágódsz?

Hát kisanyám,komolyan örülj neki,hogy nincs ezen kívül SEMMI PROBLÉMÁD.Komolyan ez legyen a legnagyobb bajod.

2012. jan. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Én is lány vagyok, egyszóval lelkis, érlelődik bennünk a him egyedek egyes poénjai. Ne törődj vele, rég volt, és ha poénnak szánta, és ezt azóta erősiti, és ráadásúl még szeret is, akkor meg pláne ne. Nincs értelme, ha folyton ezen rágódsz, aztán a végén még beképzelsz magadnak dolgokat
2012. jan. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Te felhozod állandóan, szegény meg mondja, hogy nem gondolta komolyan, megbánta. Ne ba.szogasd már szegényt ezzel.


Fogd fel, hogy nem bunkóságból mondta, hanem viccből. Ami szerintem rossz vicc volt. Ennyi.

Neked az fáj, hogy hirtelen azt hitted nem hiszi el neked, hogy szűz voltál, de elhiszi.

Neked sem esne jól, ha csomó idővel az első szex után meggyanúsítana, hogy nem is voltál szűz, mert nem véreztél és el kellene mondanod, hogy jaj de az voltam.


18/L

2012. jan. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem ezen rágódok egyfolytában csak még mindig rossz érzés ha erre gondolok de van hogy nem. Azt szeretném ha visszagondolok a szüzességem elvesztésére és csak a szépet látnám hogy azzal voltam akit szeretek és ő is szeret. És hogy utána nem "dobott" ki mint sokakkal előfordul hanem együtt vagyunk szeretjük egymást. És hogy előtte másfél évet várt rám. De nekem sokszor csak ez a rossz beszólás jut eszembe. :(
2012. jan. 12. 16:18
 7/18 anonim ***** válasza:
Akkor írd rá egy papírra és égesd el a papírt és mond azt magadba, hogy ez meg sem történt.
2012. jan. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezen most lehidaltam. Minden szép és jó, akkor is szép volt meg jó, "tök jó, meg minden" és akkor ezen agyalsz? Másfél évig várattad, aztán egy évig még ezen hisztizel? Hány éves vagy? Nem vall túl érett gondolkodásra amit eddig leírtál....
2012. jan. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
22 vagyok a párom meg 28
2012. jan. 12. 16:26
 10/18 Macs1209 ***** válasza:
Lépj túl rajta. Lehet dícséretnek szánta, hogy nem voltál béna... ki tudja...
2012. jan. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!