Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez túl sok? 17/f

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez túl sok? 17/f

Figyelt kérdés

A barátnőmmel csak csak hétvégén találkozunk ,mert nem egy suliba járunk.Pénteken 4 órát szoktunk együtt lenni(7 után!) , szombaton is(esetleg 5), és van amikor vasárnap is látjuk egymást(3 óra).Megkérdeztem hogy nem lehetne e szombaton vagy pénteken korábban talizni , erre azt mondta h ne akarjam kisajátítani, a barátnőivel is kell lennie.Igaz hogy nem lát egész héten, csak hétvégenként.Szerintetek kisajátitom?Vagy ti mennyit vagytok a barátnőtökkel?

3 hónapja vagyunk együtt.


2012. jan. 12. 17:39
 1/7 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Attól függ mennyi a szabadideje, mert ha teszem azt a barinőivel is csak ennyit találkozik mint veled, akkor szerintem semmi próbléma.
2012. jan. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát én sem örülnék ha az egész hétvégém kötött lenne... Na meg én érettségizem valamikor tanulnom is kell.. :/
2012. jan. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
akkor ez sok?amennyit együtt vagyunk.
2012. jan. 12. 17:57
 4/7 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Az előbb írtam:D Attól függ mennyi a szabadideje, most minek kérdezel vissza anélkül, hogy ezt elárulod nekünk?:D
2012. jan. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Futóedzsésekre szokott menni, azonkívül nem tudom más hobbiról.
2012. jan. 12. 18:48
 6/7 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Akkor valami más lefoglalhatja a többi szabadidejét (tanulás, otthon kell lenni, mert nem tudom) szóval szerintem nézd el neki:P

Nem téged "nem bír", csak talán tényleg nincs sok szabadideje.:P

2012. jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Barátnőd jól mondta ugyanis a barátokat nem szabad elhanyagolni teljesen érthető hogy ő rájuk is szán időt.

Ezt meg kell értened.

2012. jan. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!