Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ötlet másfél évvel szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet másfél évvel szakítás után elbúcsúzni tőle?

Figyelt kérdés
Másfél éve hagyott el a barátnőm. Egészen idáig ki voltam akadva, még idén karácsonykor is szenteste. Megtudtam, hogy diplomázás után ki akar költözni Norvégiába. Miután ezt megtudtam, arra gondoltam, elutazása előtt találkozót kérek tőle, hogy elbúcsúzzak tőle. Vinnék neki ajándékot, és megkérném arra, hogy emlékezzen jó szívvel rám. Mit gondoltok erről az ötletről? Hogyan reagálhatja le, ha már nem szeret?
2012. jan. 12. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Itt sosem a másik fél a kérdése hanem te. A te szíved, a te lelked a te érzéseid.

És magaddal cseszel ki.

2012. jan. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kingaa1 ***** válasza:
aranyosnak tartanám én... azt csak ő tudja ám
2012. jan. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
sztem ő már másfél éve elbúcsúzott tőled... tudod a régi sebeket kár feltépni, csak azért mert te képtelen vagy túlesni rajta... 22/L
2012. jan. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kisslecso ***** válasza:
én mindenkép örülnék neki.. hozám semelyik exem nem jellentkezet mikor elhagytam az országot. légy bátor egyszer élünk..
2012. jan. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy hülyeség. Ő hagyott ott téged. Ha akarna veled találkozni, akkor már rég keresett volna. Csak saját magadat ringatod bele a kis álomvilágba, hogy hátha visszajön még. (tudom, egészen két héttel ezelőttig benne voltam még én is)

Felejtesd el, és ne keresd.


24/n

2012. jan. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

NEE!


eszedbe ne jusson!

Most már túl vagy rajta! Ha látnád hogy elmegy, akkor újra visszakerülnél a ló másik oldalára....és neki is bezavarnál, sőt cikis kínos helyzetbe hoznád!


Nem szabad feltépni azokat a sebeket amik már begyógyultak!

2012. jan. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem akarom visszakapni. Inkább azért is lenne jó, mert ezzel a magam részéről is "szakítanék" vele.
2012. jan. 12. 20:15
 8/10 anonim ***** válasza:
hát ha másfél év alatt nem sikerült "szakítanod" vele..... :D sztem hót fölösleges lépés. ezután miért sikerülne? :D ezek olyanok mint a hétfőtől diétázok, meg jövő héttől ez lesz meg az lesz.... adsz a sz@rnak egy pofont. 22/L
2012. jan. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én biztos nem bolygatnám a dolgokat és amúgy is itt a legfőbb ideje, hogy másfél év után végre túllépj és nyiss mások felé. Ne haragudj, de ezt te sem gondolod komolyan, hogy még másfél év után is olyan után sírsz, aki otthagyott.
2012. jan. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet. Ne szakítsd fel a korábbi sebeket, se a tieidet, sem az övéit.
2012. jan. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!